Narsistit lukeneet Fridrigc

Nietchgen tekstejä. Mutta ei osaa ehkä sen nimeä lausua
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se on Niitse!

Äänestä
  • Lennonin mukaan Nitzga

    Äänestä

Etkä sinä edes kirjoittaa sitä nimeä. Trollipelle!

Äänestä

Mä luen vain Nietzscheä.

Äänestä

Typerä avaus. Typerä provoksikin. Miksei palstalla ole kuin vajakkeja?

Äänestä
  • Mä oon kyllä suvaķki

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietoisku_sinulle kirjoitti:

Nietchgen tekstejä. Mutta ei osaa ehkä sen nimeä lausua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu