Operaattorin sivun aukeaminen 14 minuutti. Fabook 8 minuuttia mutta mikään ei toiminut. Tulee Sonera mieleen. Suomi on todella oikein kärkimaa euroopassa. Ei ihme että mamuja tilataan,
On toki mahdollista että verkkopalvelun selluperä on vetänyt kunnon kännin.
On toki mahdollista että verkkopalvelun selluperä on vetänyt kunnon kännin.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Pätkii netti ja puhelin!!!
oliko dna
Netti DNA, puhelin Saunalahti, molemmat pätkii!!
Kaveri soitteli Vaalimaalta, sama juttu eli ongelmia laajalti!!
dna netti on haminassa pätkinyt jo kolmatta päivää hermot menee
Kova on tuuli rannikolla mutta surkeeta on jos toiminta ei kestä luonnonilmiöitä
Elisa on pätkinyt jo toista viikkoa.
Elisan kaapelinetti toimii moitteetta.
Elisa ei vaan toimi. Tiesittekö, että Elisa ei pääse sähköpostilaatikoihin, vaan ne on kuulemma edelleen kympin hoidossa. Tämä on ihan outoa touhua. Kympin postilaatikoista lähetetään roskapostiviestejä entisten asiakkkaiden nimissä. Aivan outoa.
Kymppi on verkkohäirinnän kukkanen. Myivät osan Elisalle jälkien peittämiseksi.
Sivustojen pilaajamuija on kova pamppu laitoksessa.
Myös Elisan sähköposti on tiuhaan niskat nurin.
Mutta laskutus pelaa Siellä ei touhu pätki.
CCleaner ja puhdista aikuisviihde pois niin toimii taas.
https://www.piriform.com/ccleaner/download
Myös suomenkielisenä
Elisa Viihde kuittaa
Kaikki palvelut nettiin, naurattaa jo etukäteen,
Saunalahti 4g toimii koivulassa loistavasti
Elisan sähköposti ei vaan toimi. Onko kenelläkään vastaavaa ongelmaa Kotkassa. Joka kuukausi joutuu soittamaan Elisan omaguruun ja hurjat laskut saa perään. Vika johtuu Elisasta. Laskutus pelaa, ei muu.
Miksi soitat oma guruun? Pitäisikö soittaa vika päivystykseen. Tyhmähän sinä olet, suoli24 palstaltako korjaantuu. Ihmiset uusavuttomia nykyään, valitetaan, muttei apua osata hakea oikeasta paikasta.