Heippa täällä vaalea nainen miettii tuollaista aikuista kovastikin treenattua skorpparimiestä,mitähän saat tähän? Entä talouspuoli minulla,saanko vakituista työtä ?
Muinainen jos sinä..
Marga
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Nostan näkyville otan kaikki vastaan mitä kerrotaan
Et saa vakituista työtä, koska olet todistettavasti siihen liian yksinkertainen. Vain vakavasti vajaa ihminen lukee horoskooppeja, profetioita ja pyytää ennustuksia!
Etkös sinä he-ma näitä juuri lukemassa eli allekirjoitat kirjoituksesi
Hei. Mieheen nousee niin onnea ja onnellisuutta, kuin myös kahden asian tasapainottelua keskenään. Tähän en tarkemmin näe, mutta nämä asiat olisi tärkeä pitää tasapainossa, jotta toinen osa-alue ei saa enemmän huomiota toisen kustannuksella.
Työtilanne voi vaikuttaa välillä hankalalta ja epämieluisalta, mutta töiden osalta on paremmat ajat edessäpäin, kunhan asioihin osaa suhtautua oikealla tavalla.