Jos edes kerran...

ennen kuolemaa.
9134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Taitaa olla mulla samanlainen tunne hänestä..

Äänestä
  • kyllä

    Äänestä

Sitä ajattelin, että jos vanhainkodissa sitten saisin sua helliä ja ryppyjäsi silittää :).

Äänestä

Mua ei enää oo sitten kun sää oot vanhainkodissa.

Äänestä

Se ukko porskuttaa kyllä, nuorempi kun on ;).

Äänestä
  • Sehän tässä huolettaakin.Kun haluisin olla sen messissä:)Se nyt on vaan liikaa toivottu.Aloitus riipaisi mua.

    Äänestä

Siihen ei kauan mene.

Äänestä
  • Ooks uus piispa?

    Äänestä

Kuolema on vain siirtymä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saisin_koskettaa kirjoitti:

ennen kuolemaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu