kuinka isolla paineella ruikkivat alustaan? onko vaarassa moottoriila tai muut johdot? niillähän saa 2"x4" poikki.
entä kuivaus , tuleeko varmasti kuivaks, pitäs käydä pesun/kuivauksen jälkeen katsomassa
käykö kukaan katsomassa ennen massan/vahan levitystä? luottaaako että sitä on tarpeellisissa paikoissa sopimuksen mukaan. ettei sitä ole pitkin sattuu poikin ja vesireijät tukossa?
sanotte olevan tyytyväisiä mutta oletteko nähneet alustan laiton jälkeen tuskin ainakaan vesireikiä kaikkia ovatko ummessa...
pesu kuivaus hiekkapuhallus, sitten ei kerrota missään kuinnka pestää hiekkapuhalluksen jäljiltä ???? sitten vars. käsittely.
no epäilijä tietysti olen
voidaaanko autoa turmella ruosteenestossa?
lopputolksenakannattanee
2
127
Vastaukset
- kiesustanapässi
sairas sinä olet. tee ite jos pelkäät.
- 3464634
Niin huonoa suomenkieltä ettei tuota voi lukea, vie suosiolla valtuutettuun Dinitrol/Finikor/Tectyl paikkaan, kyllä ne siellä kunnolla tekee. Sertifioidut liikkeet joutuvat pistotarkastusten kohteeksi joten kyllä niissä kunnolla tehdään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 765245
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai664663Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1254601Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3381937- 871582
- 921514
- 2571476
- 3351145
- 200991
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.52943