Sellainen ajatus tuli mieleen.
Nuolisitpa mua
Risteilevätajatukset
15149
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
kunnon kielärillako?
Uuh.. jo vai mie lipoisin. Mistä kohtaa??
Kuka kirjoittaakaan "mie", joku Etelä-Karjalasta päin kotoisin olevako?
Vai onko kyseessä kenties joku Kotkan ruusu, joka haluaisi kovasti olla karjalainen?
Minä en käytä enkä ole käyttänyt koskaan "mie"-sanaa. Olen Helsingistä kotoisin.
Nuole toki Timon suuta Anne. Sitähän itsekin lipoo poikavuosinaan kaveriensa valokuvissa. Työnnä kieli oikein syvälle suden suuhun, ja nauti ajatuksesta, että tuon suun ovat jakaneet niin Anu, Annika, Heidi, Jenni, Saara, Tuula, Carina kuin moni muukin..
Paitsi minä. Minä väistin jopa suden suudelman ja pelastuin "rauhallisempaan elämää", toisen, kiltin ja raittiin miehen rinnalla.
Lankea toki myrkkyomenaan, jos elämäsi pilata haluat.
Kysyn, onko miehen raittius se tärkein asia, kun sen oikein mainitsitkin?
En helvetissä mitään palstalla itteesä tyrkyttävää hiivapillua nuole! Syön mielummin sillivoileivän!
Saara J., hiivabillu tai -pulla ei kelpaa nyt! Hoida itsesi apteekin Canestenilla, niin Tuulakin teki. Tervettä sillin hajua, haistelen terveestä emättimestä nenä syvällä sen sisällä. Sitten honaan syvältä edestä ja takaa herkullista sillitorttuasi!
Olisitko valmis vastapalvelukseen?
kyllä alottaja varmasti sua nuolis jos kaikesta on saatava vastapalvelus. huomenet vaan.
, kun postimerkitkin alkavat ikäväpalstailla...
O tempora, o mores - sanoisin-Ko.
oksettavaa jo ajatuksenkin tasollA.
riittikö?
haahahhahahahahahahahahhahaha
Nuolisin,mutta toi raumalainen tatuoitu siiderivalas ei nykyään muutakun lihoo ja haisee......kuin voi ihminen olla tommonen ällö,hyi!!
ei oikeen innosta noi nuoluhommat :(
ollenkaan.