Mies, olet aina välillä mielessäni

OutojaAsioita

...ihan päiväsaikaankin, ja yöllä en kykene olemaan ajattelematta sinua, aivolihakseni eivät työskentele nukkuessani haluamallani tavalla, ajaudun väkisin henkisesti luoksesi ja huomaan jälleen kerran että lepään sylissäsi keskellä yötä. Asialle ei voi mitään, eikä sillä ole mitään tekemistä todellisen päiväelämäni kanssa, tai kyllähän sinä mielessäni käyt monta kertaa päivässä koska näköjään oli pakko tänne kirjoittaa tästäkin kummallisesta ajatuskuviostani.

3

169

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Väripaletti

      Saanko kysyä hiustesi väriä?

    • Sinuakaipaavamies

      Samoin. Sinäkin nainen olet pysyvästi mielessäni aina. Ilmestyit kuin tyhjästä elämääni. Nyt ollaan tilanteessa, jossa molemmat haluaisivat enemmän. Meidän pitää tutustua. Oppia tuntemaan toisemme. Eihän tässä ole muuten mitään järkeä.

    • Eivoiollavainsattuma

      Olen samaa mieltä, jos jossakin on järkeä niin siinä ajatuksessa. Tänne johtaneita asioita on niin valtavan paljon, ja pitkältä ajalta, ja jokin tarkoitus tapahtuneilla asioilla varmasti on ja on ollut jo pitkään ennen tätä. Ei voi olla sattumaa. Tahtoisin todella sydämestäni keskustella kanssasi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      107
      4569
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      169
      4354
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1710
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1631
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      31
      1397
    6. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      353
      1090
    7. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      5
      1077
    8. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      969
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      56
      944
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      91
      910
    Aihe