Growtopia gem hack (ei vaadi salasanaa)

GrowtopiaMiljonääri

Tällä sivulla on liikaa growtopia scammeja. Ei kannata lähettää salasanaa noin vaan toisille, ne saattaa varastaa sun kamat! Mä löysin tälläsen hackin kuitenki:
http://growtopiahack.xyz

Se ei vaadi salasanaa, eli kukaan ei voi millään viedä sun kamoja. Mulla ja mun kavereilla ainakin toimi! http://tinyurl.com/hsnpo9n tossa mun gemit tän hackin jälkeen.

8

390

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • japerss

      Omg!!! toimi nyt mulla on 100000 gemii!!!

      • kakkakusetus

        Minuutti edellisestä ja vastaus lol kusetat😂


    • Kusetus666

      Miks vastasit tähä ketjuu toisella acollas?

    • jokupppppp

      Juu opetelkaa pelaamaan ja hankkikaa kunnon elämä... Scammaaminen on urpojen touhua.

    • marksam

      miten sen saa toimimaan

    • mika7777

      lol se ei oo scammaamista jokupppppp se on hackkaamista

    • ROBEROFFICAL

      Mäkin löysin toimivan hackin, mut se tarvi saliksen... käytin sitä koska meinasin et quittaan ja et se fake gem hackin tekijä sais mun kamat,mut sitte se toimikin! Ja mun kaveri oli myös koittanut mun jälkeen niiden toisella hack sivustol. Osoitteet oli munmielest http://growtopiateamhack.weebly.com/ ja se mitä mä kokeilin oli http://growtopiahackingteam.weebly.com/ Koittakaa jos toimis teilläki!

    • Naurista

      Kaikki generaattorit tällä sivulla on scammeja. PISTE. Suosittelen kernaasti aloittamaan uuden elämän tai hankkimaan semmoisen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      705
      3040
    2. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      71
      933
    3. Raiskausyritys

      Eilen laajallakankaalla lenkkipolulla.
      Kajaani
      42
      807
    4. Mihin kiinnitit ensimmäisenä

      huomiota kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      752
    5. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      88
      637
    6. Olen pahoillani

      Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi
      Ikävä
      43
      535
    7. Poutalan onnettomuus

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit
      Maailman menoa
      47
      514
    8. Harvinaisin persoonallisuustyyppi

      Vihdoin löytyi selitys sille mitä olen. En olisi uskonut että löytyisi. Signs You Are the Rarest Personality Type o
      Sinkut
      80
      465
    9. Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta

      Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      456
    10. Taisin vihdoin saada sinut ulos luuristani stalkkeri

      Et selvästikään ole niin pätevä kuin luulet. Tai minä niin huono.
      Ikävä
      82
      451
    Aihe