Onko vähän harhoissaan elävä kaveri?
Mikäs tää Holopaien luulee olevansa?
12
158
Vastaukset
- NXVTR537KL
Kämänen trolli joka ei osaa edes kirjoittaa?
- JebaJep
Uskon ettei "kaverin" tarvitse luulla mitään. On tarpeeksi kahisevaa, kaunis vaimo, iso talo, lystikäs duuni, saa elää unelmaansa ja on siitä kiitollinen. Maestrolle on jaettu hyvät kortit elämässään, tosin itsehän hän on omalla työllään (ehkä hiukan tuurillakin) päässyt tähän asemaan.
- hyvätlähtökohdat
Tuomaksella oli hyvät lähtökohdat menestyä (varakkaat & lahjakkaat vanhemmat vaihto-oppilaana yhdysvalloissa) niin totta kai oli helpompi päästä siihen asemaan. Mutta lahjakas tyyppi kuitenkin.
- sitävaanettä
Miten niin luulee? Hiljainen ja vaatimaton heppu varsinkin jos verrataan näihin tyrkky hiphoppareihin ja muihin taitelijoihin, jotka tunkevat naamansa joka viihdeohjelmiin.
Kuten "Jeba" hyvin kiteyttää,"Lystikäs duuni". Ja varsinkin kun on kaunis bambi kotona odottamassa ja pitäen kotia siistina... ei kovin munaton mies tuollaista aikaan saisi. - kynsiäjahabaa
Holopaisessa on jotakin maagista biisintekijänä. Alan läpikotaisin tuntevan ammattilaisen Pip Williamsin näkemykseen, niin moni on yrittänyt pääsemättä lähellekään, on helppo yhtyä. Uniikki suomalainen kaiho erottuu maailman melskeistä.
- MrJuha82outolintu
OSa meistä suomalaisista on kyllä täysin syvältä anuksesta, kun osa suomalaisista ovat aina haukkumassa toisia ihmisiä.
Yleensä eivät tunne edes heitä tarpeeksi hyvin. - kilimuilija
ei oo mikään leuhka vouhake... jollain muulla olis kuset kihahtanu lettiin...kiteellä saa olla rauhassa kukaan ei tunge päälle..
- tuppukykänkuuluisuudet
onhan täältä kotoisin myös tarja turunen... tuppukylästä mualimalle kaksi huippu muusikkoa....
- muusikkojamuusikko
Laulaa osaa, mutta siihen se jääkin, kaukana huippumuusikosta...
- mutku_
Miksi se säveltää samaa biisiä aina vaan uudestaan?
- mutku_omassa_päässä
Voisitko nimetä sen biisin jota se säveltää aina vaan uudestaan.
- Tarjaoliliianhyvä
Sillon on huono itsetunto, sen vuoksi se ottaa vaan sellaisia laulajia bändiin, jotka ei uhkaa Molopäisen asemaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1215725Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744721868Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk211252Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111213Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861083Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.48995- 64961
- 64906
Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain
muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.23867Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll59865