nii mä olin eka sillee et wtf?! mikä senilsome tää o? no sit mä annoin tälle mahikse ja jäi iha koukkuu! mä en kaipaa ketää mä googlasi vaa jotain seksii liittyvää nii sit mä päädyin toho intohimol sit sielt tähä.
siis ku mä eksyin tänne joku aika sit enne jouluu
palstamarikaaaaa
493
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ja mun nimi muute kirjotetaa ceellä oikeesti niiku marica, mut se on nykyää aika wt nii mä kirjota sen nykyää aina koolla. & se ei ees oo mun etunimi, se o vasta kolmas. tai mul on niiku 4 nimee tavallaa ku mun etunimi on kaksiosane sit mul on toka ja kolkka nimi. sit mun sukunimi on kaksosane myös. siinon niiku mun faijan ja muden nimet.
mut mä oon iha täys ikäne
no mut hei, selviskö sun sex-probleemat ??? etitkö jotain sugar-daddyy ku oot niin ihku ja sellanen helppo, mäki aina chättään tääl vanhojen uggojen kans, niilt lohkee hynää pikku trikseillä voin opettaa sulle, onks sul whatsAppii ollaanx kavereit? XD
emmä mitää daddyi haluu mut kyl mielummi joku daddyki ku joku grandpah & mä en tod oo helppo mä annan vaa niille oikeil tyypeil jos ne kysyy