remonttiapua?

Kaipailen suosituksia vanhan talon remonttia varten, itse en vielä paikallisia ja tekijöitä on useita, joten kellä paras hinta/laatu suhde? Pesuhuone ja tapettihommia alkuun..
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ilmainen mainos kenties?

Äänestä

Et kyllä tältä palstalta saa infoa, itse suosittelen soittelemaan ja jos tekijä on heti vapaa niin ei se kyllä kovin hyväkään voi olla. On muutama hyvä tekijä ja monta huonoa tässä kylässä.. Toinen jos tekijän työkalut on honkkari kamaa niin kertoo sekin jo osansa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Poritar72 kirjoitti:

Kaipailen suosituksia vanhan talon remonttia varten, itse en vielä paikallisia ja tekijöitä on useita, joten kellä paras hinta/laatu suhde? Pesuhuone ja tapettihommia alkuun..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu