Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lihavat rivoimpia seksissä

En voisi harrastaa seksiä kliinisen Siepin kanssa. Hieman lihavat ihmiset ovat irstaita ja seksissä irstaus ja törkeys on kiihottavinta.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täydellisen vartalon omaavat ovat itsekeskeisiä, he eivät pysty nauttimaan seksistä, kun ajattelevat, josko kuitenkin jokin makkara ilmaantuu johonkon kohtaan vartaloa.

Äänestä

En ole huomannut että rivoimpia, ja suoraan sanoen rivous ei viehätä. Suorasukaisia ja aloitteellisuus on kiva, rivous ei.

Mutta lihavat on kyllä.mahtavan hyvän tuntuisia. Ihanan piukkapimperoisia ja toisaalta kivasti pulleatissisiä ja perseviä.

On sellainen ristiriita että niihin ei vaan ihastu. Ne eivät ole viehättäviä. Niitä taputtelee ja puristelee ja panee. mutta aamulla toivoo ettei ne soittelis perään. Onneksi lihavalta on tavattoman helppo saada koska ne on aina puutteessa, mutta joskus hävettää kun tietää että hakee vain irtoseksiä ja ne saattavat oikeasti väkeä seuraa.

Oma hohtonsa on kyllä myös androgyynisen lankkumaisissa kiinteäpeppuisissa ja pikkutissisissä lyhyttukkaisissa tytsissä. En ole poikia koskaan himoinnut mutta ehkä olen ripauksen sinnepäin kun ne niin miellyttää.

Kyllä nainen voi olla niin monella tapaa ihana, voi että!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eimuitamielipiteitä kirjoitti:

En voisi harrastaa seksiä kliinisen Siepin kanssa. Hieman lihavat ihmiset ovat irstaita ja seksissä irstaus ja törkeys on kiihottavinta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu