20-30 parikymppisen vokkimiehen lauma tuli juuri vastaan, matkalla liiteriin varmaankin shoppailemaan. Siitä se sitten lähtee.
Nuoret miehet vokkiin
Vokkikokki
13115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Voi vittujen vittu. Oksettaa.
Kiitos vaan Orimattilan päättäjät. Piditte lupauksenne. Että tulee pelkkiä perheitä. Annoitte meille sitten oikein suurperheen kerralla.
Tietoa on, että siellä ei montaa perhettä ole ja niistä harvoista lapsista/perheistä pituri teki propagandajutun ja antoi ymmärtää että Olassa olisi muka perheitä - vitut siellä mitään perheitä ole, täällä on nuoria jätkiä ja lisää viikottain tulee - ensi kesä tulee olemaan olassa sellainen hurlumheikesä jollaista täällä ei ole koskaan nähty.
on ne juoppoi jätkii, jessus sentää
Jumalavita luulin,ett tää on joku uusi asialainen ruokaresepti :(
nosto ja totuus ilmi
juuri näin
näin tehdään
hieno toimintaa
Oletteko te suvakit noin pirun tyhmiä,eikö teillä todellakaan ole muuta mielessä kuin,puhua noista maan valloittajista.
Vauuuuuu
on se kumma
höpöhöpö neiti se jaksaa