Pyyntö sinulle mies

Voitko lakata ikävöimästä minua?
Olen jatkanut elämääni jo ajat sitten. Toivon vaan, että päästäisit irti sinäkin!
Sinun omaksi parhaaksi tämä.
19204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

meidän miehen tehdä itse ratkaisunsa, kummastuttaa vain että eteenpäin olet mennyt mutta kuitenkin junnaat ikäväpalstalla. höpöjuttu oli.

Äänestä

Ei minulta hänelle tämä.

Äänestä

tuhkana tuuleen toi menee.
Miten ois henkilökohtaisesti sanoen oikeassa elämässä?

Äänestä

Tämä oli nyt Tuulalta tai "uusMarilyniltä" tämä aloitus.
Sellaista se on, kun toisen nimissä täällä kirjoittaa.

Äänestä

Kyllä toki, jos olet s. Ymmärrän.

Äänestä
  • ässällä on ämmä jo.

    Äänestä

Samas tilanteessa oon. Sydäntä särkee toisen ikävä ja pahaa en toivo hänelle.

Äänestä

Petturi elättäjän itellesi

Äänestä

Kumminkin kaipaat vielä itsekin ;)

Äänestä

Onko se sulta jotenkin pois jos ikävöin.

Äänestä

Ap.: ltä vois vähän lisää tunnisteita kun vois sopiakin tuo aloitus...

Äänestä

Jotta ap:n pyyntö anonyyminä toteutuisi niin jokaisen ihmisen tässä maassa pitäisi lopettaa kertakaikkiaan kaikenmoinen ikävöinti. Ei muutakun kimppuun kuin sika limppuun ja heissulivei

Äänestä

Sopii kunhan teet itse saman (oikeasti) ja lakkaat seuraamasta elämääni niiden muiden kautta.

Äänestä

En voi lakata. Elämä jatkuu mulla silti ihan normaalisti.

Äänestä

Ei enää tervettä mieheltä. Pakkomielle tai jotain vastaavaa????

Äänestä

oletko se M nainen, joka ajattelee kaikkien kirjoituksien olevan itselleen?

Äänestä
  • Tuli sama mieleen, sehän on aivan hullu.

    Äänestä

  • on paljon. Yhtä hullua tai jopa hullumpaa on kuvitella juuri jonkun tietyn m-naisen täällä kirjoittavan. Lieköhän kuvittelijalla itsellään jotain pakkomiellettä jotain m-naista kohtaan.

    Äänestä

Elämä jatkuu koko ajan. Mut ethän vaan aio kieltää toista ajattelemasta niitä kauniita hetkiä jolloin sun nähdä sain.Olet kaiken muun yläpuolella.Ei ole sairasta. Eihän?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ToiwonutJoPitkään kirjoitti:

Voitko lakata ikävöimästä minua?
Olen jatkanut elämääni jo ajat sitten. Toivon vaan, että päästäisit irti sinäkin!
Sinun omaksi parhaaksi tämä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu