"Ei minulta!" "Tämä ei ole minulta!" "En ole minä" "Ei minulta!" "Ei ole minulta tämä!"
Pitäiskö alkaa
TekismieliMuttaEnpäTaida
1579
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Terkuin Huomiohuora
Tämä oli minulta! Oli minulta tämä!
En tiiä mut jotenkin rupes naurattaa tää XD
Ei minulta.
Oli vantaan huoralta.
Vantaan noita-akka kirjoittaa jokaiselle "tämä ei minulta vaikka mieheni on J-mies. Jukka saa puhua serkuilleen..."
Jokaisen kommentin se omii ja kaikkialle tunkee nokkaansa. oikeen huomiohuoraamisen keskiö akka.
Ei hän asu Vantaalla.
"tämäkään ei ole minulta vaikka samalta kuulostaa"
terveisin jukka_timon kaipaaja huomiohuora palsta keskiö
"Olet varmaan kati. Kati käytti sanaa..."
"Tätä sanaa käytti.. silloin. Minä en ole kirjoittanut ketjua"
Terveisin huomiohuora jukka_timon kaipaaja palsta keskiö
Oli minulta. Olen Riita ja istun Timon kasvoilla. Kohta käynnistän voimakkaan kissatappelun Timosta, koska tapanani on ratkaista asiat väkivallalla. Olen anaalin mestari.
Mimmi veti roolin siinä et se ei meitsin kumppani oo, mut koht on.
Taidat olla sen Ex Henry?
Olen yli-ikäinen Riita prinsessa tähtipölyssä, joka roiskuu Timpan siemennesteen muodossa ympärilleni. Timo vie minut Sveitsiin. Otan useammin pyllyyn kuin SJ.
Henryn ei kande alkaa tätä kaiffarii haastaan. Mimmi eronnu jo ja sil uus elämä. Tollanen roolitus ei tääl auta. Kyl mää saan tiätää kuka oot. mää suojelen mimmii tuollaisilt Henryilt
Jaa tää ei meitsin mimmiin liity. Jatka vaa
Ei tarvii alkaa. Saahan näitä omia. Voi jopa ilta tai aamu siitä vähän piristyä. Todellisuus pysyy valitettavasti entisellään jos siellä ei mitään tapahdu sillä välin. Jos tai kun tapahtuisi, ei täällä edes oltaisi.