323 Ti Compact

Paljonko kannattaa maksaa?
Vm -98
92000
ilmastointi
17" BBS
hyvässä kunnossa
4831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

-99 14TKM MYYTÄVÄNÄ 165000MK

Äänestä

about 130tmk tosta vois maksaa

Äänestä
  • Ei ole rahapula että tarvitsis jobbarille myydä
    tai muuten ale hintaan.

    Äänestä

on auton oikea hinta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


älly kirjoitti:

Paljonko kannattaa maksaa?
Vm -98
92000
ilmastointi
17" BBS
hyvässä kunnossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu