Ei oo totta

Mä kirmailin keppihevosratsailun jälkeen hesaaan ja en tavoittanutkaan yhtään ryhmärakastajaa sieltä räntämyrskystä. Mitä nyt teen, missä lähin vokki...?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

raakaat munakarvat pois ja liimaat niistä harjaksen kyrpäsi päälle ja meet asemalle vemputtaan keppihevostasi kunnes spermat lentää

Äänestä

Kokeile iglussa eskimoiden kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JunaillaVieraillut kirjoitti:

Mä kirmailin keppihevosratsailun jälkeen hesaaan ja en tavoittanutkaan yhtään ryhmärakastajaa sieltä räntämyrskystä. Mitä nyt teen, missä lähin vokki...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu