Tämän suvakin unelma...

..sortui. Turha katua tuo suvakki tiesi mitä tuo tuo tullessaan . Ei käy sääliksi!
1275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Miten te saarijärven tolvanat viitsitte jauhaa jatkuvasti paskaa.

Äänestä
  • Ja mamut sormettaa lapsia uimahalleissa, suvaitsetteko??

    Äänestä

  • K.K.K-88 kirjoitti:

    Ja mamut sormettaa lapsia uimahalleissa, suvaitsetteko??

    Typerät mamu fanit suvaitsee,ehkä kateellisia kuitenkin.

    Äänestä

  • en rupea täällä riehumaan,kun totean.olen nähnyt omin silmin 5 todella sikamaista temppua näiltä apua tarvitsevilta maahanmuuttaja nuorukaisilta.1 uimahalissa,1 kuntosalilla,1 kaupan pihassa ja 2 kaupassa,lisäksi parit keskarit,mitä en luokittele mihinkään.Jos nämä suvaitsevat suvakkieukot ymmärtäis sen,että suomalainen mies ei ainakaan minun nähden tehneet tälläistä kuin viinan voimalla,kieltämättä yleistä,nämä matut vaan selvästä päästä.

    Äänestä

Muistakaa että Matut on Pedofiilejä7eläinten rääkkääjiä......!!

Äänestä

Nyt kyllä nosti raivoa kun luin tuon jutun iltalehdestä missä43 vuotias mies sai tuomion. Miten voi mies käyttää lasta hyväkseen kuusi vuotta alkaen hyväksi käytön lapsen ollessa 4 vuotias ja jatkaneen kunnes lapsi oli 10 vuotias. Tämä lapsi tuskin tulee koskaan elämään ilman etteikö tämä hänen mielessään olisi. Ei anna koskea itseensä eikä halua koskettaa toista ihmistä. Tulee mieleen että ansaitseeko tuollainen pedofiili että häntä ihmiseksi kutsutaan . Tuomio 4.5 vuotta josta kait puolet lusii. Sekö on hinta lapsen elämän pilaamisesta kysy vain . No olihan rahalinen korvaus peräti 29000 euroa tuohonkin pitäs lisätä vielä jopa pari nollaa perään , niin ja menettihän tämä herra vielä sotilasarvonsa.

Äänestä
  • Kuuluuko tämä suvakkien "kyllä suomalainenkin" -sarjaan vai miksi olet tarinasi tähän ketjuun laittanut? Etkö löytänyt mitään tuoreempaa tapausta kuin tämän viime vuotisen?
    Minulla muuten pisti niin vihaksi, että pahaa teki vaikken seuraavaa juttua lukenutkaan:
    http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016022521163544_ul.shtml

    Äänestä

  • Tämä juttu nyt ei millään muuta sitä asiaa,että partalapset tekevät näitä törkeyksiä yhä vähintäin 17 kertaa kuin Suomalaiset ääliöt.
    Vai meinaatko tämän jutun jälkeen ählämien olevan nyt puhtoisia alaikäisten joukkoraiskaajia?

    Äänestä

  • säjasunlakisonnähty kirjoitti:

    Kuuluuko tämä suvakkien "kyllä suomalainenkin" -sarjaan vai miksi olet tarinasi tähän ketjuun laittanut? Etkö löytänyt mitään tuoreempaa tapausta kuin tämän viime vuotisen?
    Minulla muuten pisti niin vihaksi, että pahaa teki vaikken seuraavaa juttua lukenutkaan:
    http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016022521163544_ul.shtml

    Tämä on suvakin epätoivoa,kun yrittää puhdistaa kusipäiden mainetta.

    Äänestä

  • ortgamna kirjoitti:

    Tämä juttu nyt ei millään muuta sitä asiaa,että partalapset tekevät näitä törkeyksiä yhä vähintäin 17 kertaa kuin Suomalaiset ääliöt.
    Vai meinaatko tämän jutun jälkeen ählämien olevan nyt puhtoisia alaikäisten joukkoraiskaajia?

    Siis 17 kertaa ENEMMÄN ja lähes joka päivä saa lukea heidän seksuaalirikoksistaan lehdistä.Onneksi ei vielä terroristi iskuista,mutta suuri vaara siihenkin,kun isis porukkaa tulee vielä tänne.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


33322111 kirjoitti:

..sortui. Turha katua tuo suvakki tiesi mitä tuo tuo tullessaan . Ei käy sääliksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu