Tummat naiset kiertelee

Ainaki meidän naapurin ovella kaks tummaa. Olisivat menneet esittelemään käsitöitään. Iso hopean värinen mersu jätetty kauemmaksi!! Mitä lie mielessä?
4321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kulttuurinrikastajia....

Äänestä

Ilmoittakaa aina noiden mannejen rekkarit poliisin nettivinkkiin, niin poliisi osaa yhdistää mikä heimo on kylällä varastelemassa.

Äänestä
  • Parin viikon sisällä isketään valittuihin kohtisiin.

    Äänestä

Pari tummempaa nuorta naista kävi ja olivat oikein namupaloja, avonaiset pitsipuserot ja kaikki alan vermeet päällä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ihanvahingossanäin kirjoitti:

Ainaki meidän naapurin ovella kaks tummaa. Olisivat menneet esittelemään käsitöitään. Iso hopean värinen mersu jätetty kauemmaksi!! Mitä lie mielessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu