Kyllä kulmien altakin näkee

Ei tarvii tarkkailla aina kun tulee hankala paikka! Se ärsyttää suunnattomasti ja luo vain paineita. Luuletko että vain silmiin katsomalla huomaa ympäristön? Naisilla on silmät selässäkin, koskaan kuullut. Kiusanhenki!
Pitäiskö lopettaa koko hemmetin puuha.
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

toi on melko totta. huonommassa tilassaan joutuu luupin alle tutkituksi ja sit viel väännetään kunnolla tikkuja kynsien alle. siitä saadaan tulosarvoksi: ihme tyyppi, mahdoton keissi.

Äänestä

Älä nyt lopeta. En tiiä oliko mulle tää, mut oon sit erikois nainen. Oon vähän hidas, lukihäiriöinenkin, en pysty yhtä aikaa kahta asiaa. En oikeesti hahmota kunnolla jos en kato tarkasti. Ei o tarkoitus kiusata :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neljä_puol_h_nukkuaikaa kirjoitti:

Ei tarvii tarkkailla aina kun tulee hankala paikka! Se ärsyttää suunnattomasti ja luo vain paineita. Luuletko että vain silmiin katsomalla huomaa ympäristön? Naisilla on silmät selässäkin, koskaan kuullut. Kiusanhenki!
Pitäiskö lopettaa koko hemmetin puuha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu