Ei sun tartte panikoida nostamalla perisketjuja. Ota lääke!
Hyysärille tiedoksi!
Taasko-paniikki-iski
1451
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ei tietenkään tarvii mutta se on vähän vastapainoa mamujen ja femakkojen mollaamiselle jos sitä on edelleen pakko jatkaa.
Etkö edes keksi uusia aloituksia?
Ja nämä mamuista kertovat aloitukset näyttävän olevan ihan asiallisia.
Ehkä voisit käyttää järkeäsi ja avata uusia mielenkiintoisia keskusteluja ja päihittää kaikki kriittiset ylivertaisella argumentaatiolla?
Niinpä, se vaan on mahdotonta.
Mamuista ei saa keskustella.
Haram.
Ota sinä akka (tai ukko) itsellesi. Noloahan se on, että aikuinen mies asuu äitinsä luona :D
Sinun pitäisi varmaan pystyä todistaan tuo sanomasi? Tuo "peräkammarinpoika" huutelu on muutenkin todella lapsellista, tuollaista ei ole muilla saiteilla.
Todistaa Lieksan suvaitsevaisten ja muidenkin tyhmyydestä. Muuhun ei kyetä kuin sana taipuu aina peräkammariin. Joku määritelty kohde. Se kuviteltu kohde siellä.
Todistaa liekalaisten paljon liekalaisten tyhmyydestä, koska siellä on suuri osa periksiä, loput miehistä homoja.
Selvennä tätä. Nyt meni moni asia arvuuttelun puolelle. Liekalainen? Miksi teet tahallisen kirjoitusvirheen? Siksi, että sinut huomataan.
Taas tuota samaa höpöhöpöö, omasta päästä vedettyä.
Palstan häiriköinti alkoi silloin kun tämä "On the top" ilmestyi paikalle, siitä voi ynnäillä jotain.
Häirikkö on nainen, eikä ihan terve.
Niin muuten alkoi..........