Hyysärille tiedoksi!

Ei sun tartte panikoida nostamalla perisketjuja. Ota lääke!
1451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei tietenkään tarvii mutta se on vähän vastapainoa mamujen ja femakkojen mollaamiselle jos sitä on edelleen pakko jatkaa.

Äänestä
  • Etkö edes keksi uusia aloituksia?

    Ja nämä mamuista kertovat aloitukset näyttävän olevan ihan asiallisia.

    Äänestä

  • Ehkä voisit käyttää järkeäsi ja avata uusia mielenkiintoisia keskusteluja ja päihittää kaikki kriittiset ylivertaisella argumentaatiolla?

    Äänestä

  • SuperCell kirjoitti:

    Ehkä voisit käyttää järkeäsi ja avata uusia mielenkiintoisia keskusteluja ja päihittää kaikki kriittiset ylivertaisella argumentaatiolla?

    Niinpä, se vaan on mahdotonta.

    Äänestä

  • hjhjhjhjhjh kirjoitti:

    Etkö edes keksi uusia aloituksia?

    Ja nämä mamuista kertovat aloitukset näyttävän olevan ihan asiallisia.

    Mamuista ei saa keskustella.

    Äänestä

  • Sanoo.suvakki kirjoitti:

    Mamuista ei saa keskustella.

    Haram.

    Äänestä

Ota sinä akka (tai ukko) itsellesi. Noloahan se on, että aikuinen mies asuu äitinsä luona :D

Äänestä
  • Sinun pitäisi varmaan pystyä todistaan tuo sanomasi? Tuo "peräkammarinpoika" huutelu on muutenkin todella lapsellista, tuollaista ei ole muilla saiteilla.

    Äänestä

  • Todistaa Lieksan suvaitsevaisten ja muidenkin tyhmyydestä. Muuhun ei kyetä kuin sana taipuu aina peräkammariin. Joku määritelty kohde. Se kuviteltu kohde siellä.

    Äänestä

  • Todistaa liekalaisten paljon liekalaisten tyhmyydestä, koska siellä on suuri osa periksiä, loput miehistä homoja.

    Äänestä

  • tätenettä kirjoitti:

    Todistaa liekalaisten paljon liekalaisten tyhmyydestä, koska siellä on suuri osa periksiä, loput miehistä homoja.

    Selvennä tätä. Nyt meni moni asia arvuuttelun puolelle. Liekalainen? Miksi teet tahallisen kirjoitusvirheen? Siksi, että sinut huomataan.

    Äänestä

  • tätenettä kirjoitti:

    Todistaa liekalaisten paljon liekalaisten tyhmyydestä, koska siellä on suuri osa periksiä, loput miehistä homoja.

    Taas tuota samaa höpöhöpöö, omasta päästä vedettyä.

    Äänestä

Palstan häiriköinti alkoi silloin kun tämä "On the top" ilmestyi paikalle, siitä voi ynnäillä jotain.

Häirikkö on nainen, eikä ihan terve.

Äänestä
  • Niin muuten alkoi..........

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taasko-paniikki-iski kirjoitti:

Ei sun tartte panikoida nostamalla perisketjuja. Ota lääke!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu