Haluaisin kahvia ja miestä

Saisinko mahdollisesti sitä ihanaa kuumaa kahvia ja ihanaa kuumaa miestä? Olisko liika pyydetty, että saisin vihdoin näitä asioita täällä hyvinvointimaassamme?
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En mitään muuta tarvitsisi kuin miestä, kahvia ja tupakkaa niin olisin jo tyytyväinen.

Äänestä

Siittä vaan naapurustoa kiertelemään, ovelta ovelle. Jos olet edes siedettävän näköinen naisimmeinen, niin eiköhän tuo natsaa helpostikin.

Äänestä

Kahvia ja kuuma mies on. Tupakit sulla vissiin oli tai voin käydä ostamassa samalla kun haen spärdareita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tupakkaaon kirjoitti:

Saisinko mahdollisesti sitä ihanaa kuumaa kahvia ja ihanaa kuumaa miestä? Olisko liika pyydetty, että saisin vihdoin näitä asioita täällä hyvinvointimaassamme?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu