Olen ihastunut tytön apua !!!

Olen ihastunut tytön ja ole ujo joten en uskalla alottaa puhetta (on numero) pelkän sitä jos lähetän viestin hän se levitä sitä en tiedä tykääkö hän minusta tai jostain ujoista joten autakaa !! miten alotaisin puheen ?
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ählämi vissiin oot

Äänestä

onkko lukihäriönenen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poikaquest kirjoitti:

Olen ihastunut tytön ja ole ujo joten en uskalla alottaa puhetta (on numero) pelkän sitä jos lähetän viestin hän se levitä sitä en tiedä tykääkö hän minusta tai jostain ujoista joten autakaa !! miten alotaisin puheen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu