Vaikka Saab viimeiseksi jäikin Dekran tilastossa. Joku kuitenkin muisti Saabin ja Ladan vielä.
Vastaukset 4
- roska-kuski
Saab, Lada, Volga. Siinä automerkkejä, joista nykynuoret eivät ole kuulleetkaan.
- saabisti
Kyllä on poika hankkii saabin kesällä kunhan saa ajokortin
- Kuusakoskeltako
Vai mistä aiot sellaisen vielä löytää? Oletko varma, että poika suostuu sillä ajamaan? Hankkisit Ladan, ettei poika joudu pilkan kohteeksi. Se on kova paikka nuorelle.
- turosaab
Saabia ei kannata nuorelle tarjota. Ei myöskään muita pappa-autoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48950Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15828Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl497779- 46707
- 42644
- 36586
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30586Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530- 44480