Adressi on jälleen erittäin ajankohtainen

560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Tämä lähti kai Leena Furubackaan kohdistettujen kostotoimien ma 8.2.2016 seurauksena. Nyt la 20.2.2016 on allekirjoituksia yli 1900

    Äänestä

Kannattaa allekirjoittaa molemmat adressit.

Äänestä
  • > Kannattaa allekirjoittaa molemmat adressit.
    Kyllä. Kuulemma tuo vanhempi adressi on toistuvasti ollut esillä viranomaisten käsittelyvaiheissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


DDDDX kirjoitti:

Allekirjoittakaa. Tällä on merkitystä.

http://www.adressit.com/vastustamme_valviran_aikeita_puuttua_kilpirauhasongelmien_hoitoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu