tomonen kummajainen ;)
Miks sää oot
envoiymmärtäää
13106
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
En ees oo. Mut sitähän sää koitat muhun iskostaa.
Iskostaa suhun yhtään mitään.
Kukahan se kummajainen on????????????
Tomi makaa naisensa vieressä jossain ja sinä ruikutat täällä palstalla sille ihan kuin se täällä oliskin.
ihan kuule sama missä on
Tämönen massa-alotusten tekijä vai? Alotuksii lähtee minuutissa vähintää neljä tsipaletta.
Elä ja anna toisten elää. Emme kaikki ole samasta muotista valettuja. Elämän rikkautta on erilaisuudesta kumpuavat ihmiset. Miksi hänen pitäisi olla jotain muuta kuin mut on.
oon mikä oon, en muuksi voi tulla...
Sori. https://www.youtube.com/watch?v=cnjrZ_clghw
Kaikkien täällä pitää olla sulle mieliksi, eikö?
No sori kun oon
Vahva sieluni kokee muut osana jotakin suurempaa, johon myös hän itse kuuluu ja sielu tajuaa aineellisten saavutusten. Jotkut eivät tiedä mitä he etsivät, mutta kokevat samalla kuitenkin tyhjiön.
Jos kirjoittaa miljoonia minuutissa... on kyllä jo aika nopeuskäsittely hallussa.... 1000 tai miljoonakin kirjettä jos kirjoittaa itse minuutissa.... taitolaji.
Kaikki omanlaisiamme kummajaisia :)