Kuumottava lounashetki

Jasper61

Olin erään naispuolisen yhteistyökumppanini kanssa lounaalla ravintolassa, jossa olimme aiemminkin käyneet yhdessä. Olemme molemmat naimisissa tahoillamme, mutta ennenkin sopivasti ja sopivuuden rajoissa antautuneet pienelle viattomnalle flirtille.
Mari on kaunis 35 vuotias nainen, joka pukeutuu aistikkaasti ja mikä minua etenkin ilahduttaa, käyttää usein hameita, jotka paljastavat polvet kauniisti.
Istuimme vastakkain pienen pöydän äärellä ja nautimme kevyttä lounasta. Jutut alkoivat liikkua kuitenkin levottomina aiheisiin, joihin meillä ei ollut lupaa.

Mari kysyi yhtäkkiä, että mitä minä pidän naisten sääristä? Aivan viattomasti. Häkeltymättä vastasin, että kauniit jalat kyllä kiehtovat eroottisesti, varsinkin jos ne verhottu sukkahousuilla.
Juttu kehittyi vauhdilla siihen pisteeseen, että aloimme kiihottaa toisiamme sanoilla. Sanoin haluavani hyväillä hänen polveaa pöydän alla. Katsoimme toisiamme silmiin ja Mari kertoi ajatuksen olevan jossakin määrin kiihottava. Hänen kätensä hyväili pöydän pintaa samalla kun hän kertoi miltä salainen kosketus tuntuisi.
Huomasin itse kiihottuvani melkoisesti tästä keskustelusta ja tunsin erektion housuissani.
Jatkan tästä toiste...

0

447

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

        Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
        Maailman menoa
        249
        7581
      2. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

        Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
        Maailman menoa
        142
        3991
      3. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

        Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
        Maailman menoa
        118
        2237
      4. Olen väsynyt tähän

        En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
        Ikävä
        26
        1687
      5. Olenko mies sinun mielestä outo?

        Saat vastata rehellisesti.
        Ikävä
        47
        1530
      6. Millasia unelmia sulla on?

        onko unelmia...?
        Ikävä
        33
        1402
      7. Minneapolisin tapauksesta hyvä video

        Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh
        Maailman menoa
        342
        1224
      8. Miksi et voi tutustua minuun irl?

        Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.
        Ikävä
        141
        1022
      9. Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!

        Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä
        Suomalaiset julkkikset
        8
        973
      10. Milloin palaat

        Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️
        Ikävä
        23
        958
      Aihe