Miksi pitää ottaa tatska joka ei mitään tarkoita ja miksi pitää ottaa tribaali joka nyt on niin ällöttävä ettei tuollaiselle ihmiselle voi oikeastaan edes puhua joka on osoittanut noin huonoa makua miksei mene bb-shouhun hokemaan vitun vitun vittua, kiskomaan ketjussa röökiä ja sidukkaa kuin muut "tähdet".
Säälittävä tapaus ei ole oikeastaan edes vittuilun arvoinen joten se siitä,,,
Varmaan ottaa rautalankaleiman seuraavaksi ja pääkallon jossa ympärillä käärme,,, :) Tyypillistä,,,
Anyway nyt ollaan kotona ja ostinpas shamppista yhden pullon jotenkin olen ansainnut moëtin ja ajattelin myös resetoida nyt vkl:nä,,, eli varmaan ainakin yksi video tulossa,,,
Juuh ei tässä nyt muuta kaipa vieraskin tulossa lupasin tsekata sen läppärin,,,
Säälittävä tapaus ei ole oikeastaan edes vittuilun arvoinen joten se siitä,,,
Varmaan ottaa rautalankaleiman seuraavaksi ja pääkallon jossa ympärillä käärme,,, :) Tyypillistä,,,
Anyway nyt ollaan kotona ja ostinpas shamppista yhden pullon jotenkin olen ansainnut moëtin ja ajattelin myös resetoida nyt vkl:nä,,, eli varmaan ainakin yksi video tulossa,,,
Juuh ei tässä nyt muuta kaipa vieraskin tulossa lupasin tsekata sen läppärin,,,
Vastaukset 27
Vanhimmat
0 euroa on huono palkka. Se oli sinun palkkasi tissu satojen tuntien luotsauksesta. Homma, joka oli täysin turha työ. 0 euron työ. Sopiva työ ja palkka sinunlaisellesi homoilevalle paskanaamalle.
Nyt sinä paskanaama voitkin enää vain lueskella homosilmiesi avulla, että olet paskanaama. Se on ainoa asia, jota voit nyt tehdä.
Nolla on ihan oikea palkka nollan tekemästä nollatyöstä.
Mutta tottakai sinä olet paskanaamainen tissuhomo.
Ei ole paskaa naamassa. Piikauspölyä saattaa olla, mutta saunassa se lähtee.
En ole tissu, enkä homo, joten en mitenkään voi olla tissuhomo.
Kun kai tiedät niin mitä pitää tehdä kun laitan läppäriä tehdasasetuksille?
Miten esimerkiksi ubuntu tuohon rinnalle Windows 7 rinnalle kymppiin en päivitä.
Miksi kysyt itseltäsi tuota?
No jaa,,, riippuu vähän koneesta mutta saattaisin downloadata ensin tikulle,,,
http://www.ubuntu-fi.org/ (tuolta ohjeet) ja sitten olisin erityisen varovainen etten recoveryä jyrää,,, :) Testaa ensin,,, (laitetsydeemit ja jos häikkää niin unohda)
Eli, startissa jaa kiintolevy kahteen/kolmeen osioon ja sen pitäisi autona sitten tunnistaa biosista miltä käynnistät,,,
1: Windows 7
2. Ubuntu (mitä versiota nyt käytät suosittelen kyllä 14.04:sta)
Et päivitä no päivitä kuitenkin se seven,,, jätä yöksi päälle aamulla valmis,,,
Tämäkö?
http://wiki.ubuntu-fi.org/Ubuntu_USB-tikulle
Miksi kysyt itseltäsi?
Minä sitä kysyt saatanan hintti.
Kun on ladattu tikulle niin toimii?
Työnnä paskanaamainen hinttaritissu muistitikkusi perseeseesi, niin rauhoitut edes hetkeksi.
Vittu neuvokaa saatana
S24 alkoholipalstan sheriffin ja luotsin virka oli Lady ensimmäinen ja ainoa työpaikka. Palkkana huikaisevat 0 euroa tunnilta ja 0 euroa kuukaudessa.
Hehee. Lady haukatissu ansaitsi tosiaan 0 euron palkkansa.
En ole koskaan toiminut seriffinä millään palstalla. Spämmäisin vain kaiken kumoon.
Haukatissu ei ole yhdyssana vaan hauka ja tissu pitää erottaa. Emme ole pari, emmekä elä symbioosissa vaan olemme kaksi eri henkilöä.
.
.
.
.
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Tissuhan sinä hauka olet. Paskanaama. Haukatissu alias tissuhauka. Kaikkihan sen tietävät.
0euron paskakasa.
Tissu ärsyyntyi taas :D. On niin hauska kiusata narsistipaskaa. Se menee ihan lukkoon, eikä keksi muuta kuin laittaa jotakin kirjaimia, välimerkkejä tai numeroita allekkain.
Heh!
En ole tissu. Siksi hermostun ja spämmään merkkejä. En osaa muutakaan, koska en ole tissu tai kylmis. Jos olisin kylmis, kirjoittaisin näppis savuten tajunnan räjäyttäviä tekstejä. Jos olisin tissu, olisin palstan kovin ja siistein tyyppi. Olen vain hauka säälittävä spämmerihäirikkö.
No olethan säkin ihan one cool dude,,,
Äläpä hermostu,,,
Homo kehuu sivupersoonaansa. 0 euron paskanaama.
En hermostu. Se pistespämmeistä tänään. Vaikka tissu ei ole virallinen sefu, on hänellä tietty asema tällä palstalla ja häntä on syytä kunnioittaa.
Paskanaama lässyttää. Syö vähän paskaa tissu, niin tunnet olosi kotoisaksi.
En ole paskanaama ja en ole tissu. Tissu on kyllä ihan paras! Tänään ei voi pisteyttää, kun tissu vähän sano hermostumisesta.
Tietysti jos esiintyisin buahahaa:na, niin kukaan ei huomaa. Kylmiksen nimimerkkikin vois olla oiva käyttökalu tai hänen IRL nimi :D
Paskanaama. Sellainen sinä tissu olet.
Täytyy ihmetellä, että kuinka joku voi olla niin idiootti, että tekee yli 1000 tuntia ilmaistyötä, joka ei näy missään :D. Ihan täysin turhaa työtä.
Vain sinunlaisesi tolvana haukatissu tekee yli 1000 tuntia 0 euron tuntipalkalla täysin turhaa työtä. Katso itseäsi nyt. Paskanaamainen surkimus, joka lueskelee viesti viestin perään olevansa homoileva paskanaama.
Eikä voi sille mitään. Ei yhtään mitään.
Hetkinen hetkinen,,, voi olla myös paljon hyötyä että meitä luullaan samaksi,,, :)
Älä kuitenkaan kylmiksen nikkiä käytä kun minusta se on jotenkin,,, miten se nyt sanoisi,,, koskematon,,, vaikka jotkut sitä käyttääkin kyllä yleensä tunnistan real kylmiksen,,, ja varmaan muutkin,,, kylmis on kantis,,,
Paskanaama kirjoitti välillä tissu-nimimerkillään. 0 euroa yli 1000 tunnin turhasta luotsaustyöstä. Sellainen on tissutolvanan saldo.
öriöriöri