...T4...

Kertokaapas kuka virittää -02 mallisen T4 volvon...? Ruotsissahan on toi BSR paja,mut onkos suomessa sen edustusta...vai onko jotain muita merkkejä???? Ja säilyykö takuu???
Kiitos jo etukäteen!
3850
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eli keskisuomen autosäätö. www.turbotec.com

Äänestä

toi takuu nimitäin

Äänestä

Volvoja virittävä voi ottaa yhteyttä keski-suomen autosäätöön. Mika Karala koodaa uuden ohjelman tai asentaa bsr:n chipin. Kokemuksesta voin kertoa, että mies tietää mitä tekee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukka T kirjoitti:

Kertokaapas kuka virittää -02 mallisen T4 volvon...? Ruotsissahan on toi BSR paja,mut onkos suomessa sen edustusta...vai onko jotain muita merkkejä???? Ja säilyykö takuu???
Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu