Vieläkö Pöpi-Klöpö vaikuttaa Nakkilassa?
Pöpi-Klöpö
17
426
Vastaukset
- meesny-ottamaan
Ne kolmioääkkeet .
Eine vaikuta jos ne jättää purkkiin. - TohtoriTolonen
Harjavallassa suljettu osasto Pöpi-Klöpö ollut jo kauan siellä.
- Tottakaion
ja sinne se kuuluukin, kaltaistensa joukkoon
- Pöpi-Klöpö
Pöpi-Klöpö täss moi.Joo tääl mää ny oon Harjavallas suljetul osastol.
Meil on tääl ny uus terapiamuoto.Saadaan kerra viikos kirjoitell nettii.
Ny on hyvät ja vahvat mömmöt ja hyvin täss ny menee. - Pöpiklöpönähty
Pöpi-Klöpö oli tänään bussis matkalla Poriin. Meni kuulemma Ässien otteluun ( josta yks erä nyt vielä jäljellä ) oli saanut vapaalipun sinne syntymäpäivänsä kunniaks Harmitteli kun ei ehdi tänään takas tullessaan enää Onnariin ostoksille mut lupas korjata vahingon huomenna ja mennä heti aamulla ostamaan perunaa ja makkaraa kun makkaraperunoita teki mieli. Oli hyväs kunnos, lihonut vaan vähän, iloinen ja virkeä
- sylki
Mee hoitoon...voit ton toveris siel kohdata.
- Iloinenon
Onnaris käyty, makkaraperunat valmistettu, nää viikonloppulomat on kivoi ja ässätki voitti. Iloinen on nyt Pöpi-klöpö
- naccilankunccu
pöpi on höpö.
- geijotaijantietää
Antakaa sille leipää tai kuolee kohta nälkäähn.
- Eileipää
Pöpi-Klöpi ei syö leipää, hänellä on keliakia ollut vuosia ja välttää leipää muutenkin ruokavaliossa koska ei halua turhia hiilihydraatteja ( sokereita ) ruokavalioonsa. Valistunut terveyden suhteen, sitä pöpi-klöpi on viime vuosina ollut, hoito on ilmeisesti tullut tarpeeseen.
- juupajuuut
Pöp-klöpö tai Pöpi-Klöpi sama mies yhtä kaikki
- missäsluuhaa
Missä nykyään ?
- ajelee-polkupyörällä
nukkavierun näkönen ukko
nyyttejä tarakalla
näytteli pornoo pikkumukuloille aikoinaan
juotti kiljuu ja kaljaa
tumputti paistinpannulle ja syötti sen jätöksen paistettuna yhelle juopolle ämmälle
väijyy pikkulikkoja toisinaan porin kirjaston ja koulujen kulmilla
ristitty aikoinaan matiks
jokainen kyllä tuntee ja monta aikoinaan sen mäihää nielly on semmonen ihanoikee hyvä ihminen
vähä huvittaa =)- saunanjälkeen
pikku tinassa voi tehdä pikkuisen monivalintakokeen,ihanvaan akateemisen tiedonjanon tyydyttämiseksi ja parisuhteilun vankistamiseksi.
Jos nykyinen hellu on nuorena viihtynyt kovasti ja paljonkin viinikantien kerrostalojen kommuuneissa muitten nuorten kanssa uunottamassa höpsöukkoja ilmaisen kaljan versus pimpsantiirailun merkeissä.
Kysyppähän vaikka et tietääkö mitä kaikki on ollut mitä suuhunsa on laittanut joissakin kämpissä.
Ja mistä lie lähtöisin.
Kuuliko jälkeenpäin et hyivittu olkoon ei kerrota koskaan kellekään.
Monenko pannulla paistettua spermaa on mahtanut lopultakin niellä.
Vaiko suoraan "pipetistä" annosteltuna.
Ja kehtaako kertoa.
Jos kertoo niin säilyykö sopu talossa.
Jos säilyy niin partneri on joko kuuro tai tyhmä.
Älä kerro.
Pidä omana tietonas.
Hymyillään kun tavataan.
- Pöpi-Klöpön-kamu
Pöpi-Klöpö on ihan harmiton tyyppi.Ei oo iknä mitään pahaa tenyt kenellekkään.Antakaa nyt Pöpi-Klöpön olla rauhassa.
- Anonyymi
Onko se Pöpi-Klöpö vielä hengissä?
Onko Nakkilassa näkynyt? - Anonyymi
Onnipekassa pyörii päivittäin ja ihmettelee, missä kaikki tavarat on? Tavaroita kun siirretään aina paikasta a paikkaan b ja päinvastoin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1115099Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744331619- 1951165
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111133Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk191084Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861020Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47941- 64931
- 64886
Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64836