Oletko koskaan luullut liikaa itäritsasta?

Oletteko koskaan päässeet edes kokeeksi luulemaan liikaa itäritsasta? Tai edes kaalivankkurista?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onkojan maksettu kehuja palstalla? Selittelemään on kova. Mutta ei auta, kun ei ole luullut liikaa itäritsasta ,saakin selitellä. Ei voi olla tervettä moinen selittely. Ja Larvanto kanssa samaa sakkia. Sillähän oli Audi ja akkakin. Mutta onko luullut liikaa edes kaalivankkurista, kohta alkaa selittely.

Äänestä

Trollia asia kovasti kaivelee... Siitä puhe mistä puute, eikös se niin mee se sanalasku. (Trollilla on tosin puute vaikka mistä, mutta se on eri asia)

Äänestä

Luulo ei ole tiedon väärtti. En oikein ymmärrä keskustelun aloittajaa, mutta luulemalla ei pitkälle pötkitä. Luulot pois, sanoi luulosairaskin. En arvosta luulemista, vaan asioista pitää ottaa selvää. Netissä on paljon asiaakin. Ei tosin tällä palstalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Osta_Myy_Vaihda kirjoitti:

Oletteko koskaan päässeet edes kokeeksi luulemaan liikaa itäritsasta? Tai edes kaalivankkurista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu