Oletteko koskaan päässeet edes kokeeksi luulemaan liikaa itäritsasta? Tai edes kaalivankkurista?
Oletko koskaan luullut liikaa itäritsasta?
Osta_Myy_Vaihda
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Onkojan maksettu kehuja palstalla? Selittelemään on kova. Mutta ei auta, kun ei ole luullut liikaa itäritsasta ,saakin selitellä. Ei voi olla tervettä moinen selittely. Ja Larvanto kanssa samaa sakkia. Sillähän oli Audi ja akkakin. Mutta onko luullut liikaa edes kaalivankkurista, kohta alkaa selittely.
Trollia asia kovasti kaivelee... Siitä puhe mistä puute, eikös se niin mee se sanalasku. (Trollilla on tosin puute vaikka mistä, mutta se on eri asia)
Luulo ei ole tiedon väärtti. En oikein ymmärrä keskustelun aloittajaa, mutta luulemalla ei pitkälle pötkitä. Luulot pois, sanoi luulosairaskin. En arvosta luulemista, vaan asioista pitää ottaa selvää. Netissä on paljon asiaakin. Ei tosin tällä palstalla.