Kun kaikki vihaavat

Juliet-99

Olen luuseri, josta kukaan ei piittaa pätkääkään. Vanhempani vihaavat minua. Ystäväni on tyly minulle. Kaikki vihaavat minua. Olen turha ihmispaska. Kukaan ei todellakaan huomaisi, jos kuolisin. Minulle huudettu päin kasvoja "Tapa itsesi". En kestä enää. Ehkä toteutankin sen ja kirjoitan viestiin "Saitte sen minkä halusitte". Ainakin pääsisin pois tästä tuskasta. Ei kukaan jäisi kaipaamaan. Minulla ei ole yhtäkään tosi ystävää, joka oikeasti välittäisi minusta. Siitä tiedän ettei kukaan jäisi kaipaamaan.

9

101

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hhhhhhhhhhhhhhh

      Senkun teet sen sitten, luuseri.

      • Juliet-99

        Niin teenkin.


    • tttttttttttt000

      Ketään ei oikeesti kiinnosta sun valitus.

    • yritäjaksella

      Oot tosi arvokas, ole kiltti, ÄLÄ TEE MITÄÄN PERUUTTAMATONTA
      Kaikki järjestyy aina lopulta hyvin.

    • marizei

      Hei nyt päätät ettei sua kohdella miten sattuu,sanot takasin.Olet hyvä omana itsenäsi ja tulet vielä saamaan ystäviä,älä lannistu.Kellekkään ei pitäisi huutaa päin kasvoja jotain noin törkeää,todella halveksittavaa.Voimahalaus:)

    • Hei
      Kirjoituksesi herättää huolen. Toivottavasti et tee itsellesi pahaa, vaan lähtisit hakemaan apua itsellesi. Itsesi vahingoittaminen olisi huono ja peruuttamaton asia läheisillesi ja ennen kaikkea itsellesi.

      Jaksaisitko avata hiukan, miten olet päätynyt tähän käsitykseen. Koet, että vanhempasi vihaavat sinua. Kuinka se ilmenee?
      Entä kuinka koet kaikkien vihaavan sinua? Onko tapahtunut joku ikävä asia nyt hiljattain joka on saanut sinut päätymään tähän ajatukseen?
      Parasta apua saisit jos hakeutuisit heti huomenna, tai jos olet hiihtolomalla niin sen jälkeen, koulusi terkkarin tai psykologin pakeille. He ovat vaitiolovelvollisia ja kykenevät auttamaan sinua tästä kurjasta olotilasta eteenpäin.

      Jos jaksat ja haluat kirjoitella tänne enemmän tilanteestasi, olen kuulolla ja koetan auttaa sikäli kuin kirjoittamalla voin.
      Sinua ei ole toista. Olet ainoa Sinä koko maailmassa! Vaikka nyt tuntuu kauhealta, loppuelämäsi ei ole samanlaista. Asioista pääsee eteenpäin, niihin voi vaikuttaa. Ansaitset saada nyt apua itsellesi!

      Lämmöllä
      Pappi Elisabet

    • hei. sun pitää ensin oppia tykkäämään itsestäsi, siitä se sit lähtee

    • bluepillbeta

      Beta

    • alota uusi elämä jossai muualla missä kukaan ei tiedä susta mitään taikka aun taustoista ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      39
      3369
    2. Niin voimakkaat tunteet

      Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
      Ikävä
      16
      2615
    3. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

      sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
      Ikävä
      24
      2574
    4. Puhe on halpaa

      Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
      Ikävä
      44
      1826
    5. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      25
      1546
    6. Oletko harrastanut

      seksiä kaivattusi kanssa? 🤔
      Ikävä
      121
      1321
    7. Nainen, se on vain karu totuus, että

      sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja
      Ikävä
      279
      1278
    8. Joko aiheuttamani pettymys

      on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.
      Ikävä
      90
      1239
    9. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      108
      1158
    10. Kosulan Keisari karviossa

      Non ni. Kosulan keisari karviossa käväsemässä,kamera pyöri ja tubetulot lopsahti tilille,myös VEROVÄHENNYLSIIN ajo
      Tuusniemi
      24
      1156
    Aihe