Vaalea nainen haluis tietää ihmissuhteet mitä tulossa rakkauteen, kaikki mitä näet mulle kevät kesä?
kristalliboltsi
Romanssiakonäkyy
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kerro hiukan itsestäsi koska tää mun kristalliboltsi näyttää useita gimmoja enkä pysty näkemään kuka heistä olet . En haluisi kertoa toiselle tarkoitettua näkyä. Jotku ennustajat ovat tulkinneet näyn väärälle gimmalle ja siint on ollu seuraksena pettymys . Mä haluun olla varma jutusta ,koska tää mun kristalliboltsi on erehtymätön.
Skrivaa sit ku ehdit .
Eronnut vuosia sitten pitkästä litosta. Lapset aikuisia. Vaalea pitkä nainen, työelämässä. Oma kulta halusin mistä semmonen löytyis?
Näen sinulle että et löydä kultaasi ainakaan suomi24 ennustukset palstalta.
Ei oikein näy . Ikä on yksi syy ja toinen pituus joka aiheuttaa epäilystä vaikka luonteeltasi olet kiltti ja varmasti rakastava ihminen ,uskollinen myös . Nämä ilmatkin ovat vielä sellaisia ,että ihmiset eivät oikein liiku niin ehdokkaitakaan ei näy . Älä vaivu synkyyteen sillä kevät on vasta tulossa ja kaikki voi vielä muuttua onnelliseksi . Pidä itsestäsi huolta . Voin tarkastella tilannetta myöhemmin pääsiäisen aikoihin ja kirjoitella jos valoa tulee kristalliboltsiin näkyviin . Voimia sinulle .
Eli pienenä sinä synnyit,isoksi olet kasvanut,elämää jo vähän nähnytkin....niin näkijä toteaa,huippunäkijät-
Satujako pitäisi kirjoitella ,toteutumattomia lupauksia vai ? Kirjoitan mitä näen ,jos ei näy niin en rupea satuilemaan vaan kerron asian suoraan.