Olisko mesekaverii :)

Hei! olisko täälä mesekaveria :)
Oon 16v ja raskausviikolla 22 laskettu aika on 6.5
Olis kiva saada joku jonka kans vaihtaa tuntemuksia ja kokemuksi :)

Hyvää uuttavuotta ja odotusta kaikille tuleville äidlle :) [email protected] {saa laittaa mailiaki}
3610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Heippa!Mä oon 17 ja rv 14 3..ja laskettu aika siis 3.7-05.Jos haluut jutskailla niin lisää ihmeessä sun meseen mun osote. [email protected]

Äänestä
  • no heips. nyt olis mahdollisuus vaihtaa kokemuksia. Lasekttu aika 24.4.2005 lisääppä tuo osoite messengeriis jos kiinnostaa :)

    Äänestä

moi! mulla on 2 kuukauden ikänen tyttö ja kirjottele meseen jos haluat kysyä jotain [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Odottaja- 88 kirjoitti:

Hei! olisko täälä mesekaveria :)
Oon 16v ja raskausviikolla 22 laskettu aika on 6.5
Olis kiva saada joku jonka kans vaihtaa tuntemuksia ja kokemuksi :)

Hyvää uuttavuotta ja odotusta kaikille tuleville äidlle :) [email protected] {saa laittaa mailiaki}

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu