Nainen taidan tulla halaan

vielä jos jokus nähdään. Kiintän kaikesta ilosta joita olet minulle suonut ja minä sinulle ;)
19150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Ei kannata, olen niin puutteessa että otan sinusta ilon irti.

Äänestä
  • ilon irti???

    Äänestä

  • Jep,ei täss ole varaa alkaa valkkaamaan. Kaikki jotka kiinni saadaan joutuu uhrautumaan. Ja halietäisyys riittää.

    Äänestä

  • puutteessapannaan kirjoitti:

    Jep,ei täss ole varaa alkaa valkkaamaan. Kaikki jotka kiinni saadaan joutuu uhrautumaan. Ja halietäisyys riittää.

    Arvosta itseäsi opettele tyydyttämään ominvoimin ja tee seksi sen kanssa tuntuu parhaalle myös tunne puolella antaa eniten.

    Olen kokenut kokenut lapsena hyväksikäytön jotekin seksi ja se maailma on jotekin etova ja kieroutunut. Ei kasvanut ksokaan normaaliin seksielämään.

    Äänestä

  • Sun kannattaa mennä terapiaan sitten

    Äänestä

  • sieltäsaaapua kirjoitti:

    Sun kannattaa mennä terapiaan sitten

    myöhäistä.

    Äänestä

  • Voi sua pientä koita jaksaa.

    Äänestä

  • fueafdeswbfiswbpgbgsw kirjoitti:

    myöhäistä.

    Huomenta.Luin viestiketjun.Koskaan ei ole liian myöhäistä mennä terapiaan.Se on lakisääteistä tänä päivänä.Kustannuksista korvaa suurimman osan kela.Potilaan omavastuu on tänä päivänä pienempi kuin koskaan aiemmin.

    Äänestä

Ihana viesti:)

Äänestä

Älä miun s vie

Äänestä

Tule vaan mutta ei se siihen halaukseen jää... Urokseni upea ;D

Äänestä
  • uuuuhh. sinä kuuma.olet cat.

    nukkusinko parmmin yöt jos olisi joku vierellä? :/

    Äänestä

Mulle kyllä riittää halaus mutta empä usko että oli mulle.

Äänestä
  • mulle ei riitä mikään ja siksi mä en saakkaan mitään

    Äänestä

  • grillipihviä,oo mikä tuoksu

    Äänestä

Itteni viereen köllähän nukkumaan,toivottavasti tulet hyvällemaistuviin uniin.
Kauko halipusit velä

Äänestä
  • Jep. Tulenhan minä.

    Äänestä

tervetuloa !odotan tuota päivää kuin nousevaa aurinkoa ..enpä taida päästää irti

Äänestä

Taitaisi pissa lirahtaa housuihin:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oisuloposki kirjoitti:

vielä jos jokus nähdään. Kiintän kaikesta ilosta joita olet minulle suonut ja minä sinulle ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu