jookosta :) Jos tiedät mitä tarkoitan ;)
Tuu mua vastaan
vaionkoesteitä
26315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Kyllä.n->m
Kyllähän sitä vastaan tullaan, jos samalla kadulla kävellään.
Mihin pitäis tulla?Mitä sinä aiot tehdä? :)
en nyt tiedä mitä tarkotat... :/
Tarkoitan sitä paikkaa missä tavattiin silloin ku sulla oli (josolisithän) tupakit loppu ja lähdettiiin samalla taksilla. Niin nyt perjantaina varmaan menossa sinne :)
Ei taida mulle olla en ala omiaan..
En mä harrasta ihmisten ahdistelua...
En tiedä mitä tarkoitat..
Tulin vastaan.
Juu huomasin kyllä vaikkakaan mistä mä olisin voinut tietää että mua vastaan tulit, kun saatoithan olla siellä ihan muuten vaan ;)
Kuka minut on nähnyt. Edelleen sama tilanne, minä en nähnyt ketään tuttua. Missä olisi pitänyt nähdä?
Tulisin jos oikeasti osoittaisit tuntevasi jotain minua kohtaan.
Yrittäisin kyllä parhaani mutta ymmärrät varmaan että se on minulle todella vaikeaa koska olet jo torjunut minut... vielä vaikeampaa asiasta tekee se jos sinulla on naisseuralainen ketä en tunne, enhän voi tietää mitä sulla sen kanssa on meneillään. Eli toivoisin että sinä tässä tilanteessa näyttäisit ensin ne tunteesi selkeämmin. Ja kaiken muun hyvän päälle olen vielä todella ujo kuten varmaan tiedätkin.
En ole torjunut sinua.
No kyllä se minusta torjunnalta ainakin tuntui.
Ihmiset voivat kokea jotain torjunnaksi, vaikka tarkoitus ei ole ollut sellainen, tarkentaisitko hieman.
Jotenkin vaan koin että tyrmäsit kaikki mun lähestymis yritykset. Toki ymmärrän että siihen voi olla monia syitä miksi niin toimit mutta kyllä tuommoisten kokemusten jälkeen on todella vaikeaa enää yrittää mitää.
En halua saada mitään hullun ahdistelijan mainetta sinun/ muiden silmissä, enkä kyllä kestäisikään enää yhtään "torjuntaa". Ei ole mikään kiva tunne kun viimeisetkin rohkeuden rippeet keräää ja jotain yrittäää niin aina sama homma.
mutta ei täällä tästä enää enempäää, ei nää asiat täällä selviä.
TUU MUA VASTAAN
. Odotan sua ❤ (*_*)
Tiedän, ettet tarkoita varsinaisesti mitään paikkaa, vaan henkisellä puolella vastaan tulemista
Molempia tarkoitan
En ummarra
mina ei ummara mita sina sanoa
Joo tuun,en kyllä tiedä mitenkä.
Huomenia vaan sinnekin :)
Toivon että hän tulee, jos kerran tietää mitä tarkoittaa. Se lienee kiinni omasta sopimuksestanne.
Tulen sua vastaa pinkkitakkinen nainen...tai mennään samaan suuntaan...lenkkeillen...