Phuket (Patong Beach) 19.3.-3.4.2016

chenzei

Olen suuntaamassa kaverin kanssa (molemmat 29 v.) Aurinkomatkojen pakettimatkalle Phuketin Patong Beachille, joten hotelli ja lennot on jo hommattuna. Suunnitelmissa on osallistua lomanmatkan aikana laitesukelluskurssille, kaikki muut lomasuunnitelmat ovat vielä avoinna.

Olisiko täällä joitakin muita samalle suunnalle menossa olevia, jotka haluaisivat hengailla isommalla porukalla?

6

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kimpassa_hauskempaa

      Pane viestiä don't tell maman ja Herculeksen porukoille. Saattavat olla kiinnostuneita jätkäporukoista muutenkin.

    • Reissuun on siis lähdössä kaksi naisihmistä, vaikka profiilikuva saattaakin muuhun viitata.

      • thaimatkapukki

        Onko tämä joku vitsi? Kuka nyt Thaimaassa haluaa olla missään tekemisissä SUOMALAISTEN naisten kanssa, niitähän mennään sinne karkuun!


      • Miehet nyt varmaan lähtevätkin suomalaisia naisia karkuun, mutta kai nyt sentään saa vaikkapa naisporukalla rannalla makailla. Vai onko Thaikku-lomat sallittuja vain miehille?


    • etukenossa

      Jaa... naisia siis. Olisin kyllä valmis lähtemään samaan reissuun. Kaksi naista ja minä Thaimaassa...sukelluspuvut... ja mitä muuta? Sopii mulle. En oo ikinä sukeltanu, enkä osaa edes uida, mutta pidän sitten iltaseuraa porukalla, siis kolmistaan. Laita s-posti niin sovitaan ajankohdista. Kaikki muu saa ollakin yllätystä. Pidetään mielessä; what happens on the road, it left to the road!

      • StadinKurko

        Savolaiset maailmaa valloittamassa. Nuijat.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      237
      45139
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      120
      25951
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      322
      15641
    4. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      162
      10778
    5. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      122
      9697
    6. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9211
    7. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      84
      8456
    8. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      7213
    9. 239
      6811
    10. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      219
      6463
    Aihe