OU NOU OU NOU

Mie olin tossa just menossa niskalle thaimaalaiseen fysioterapiaan ni hyö olkii laittaneet ovet säppiin ja menneet tytöt hiihtolomalle
551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kestääks siun kassit viikon ilman fysioterapiaa?

Äänestä

peräkamari pojat kommunikoi HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEH voi vittu HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

Äänestä

Onhan tuo Svetogorski lähellä eikös sieltä ainakin Rajapatsaan suunnalla asuvat käy kaatopaikan metsikössä hieronnassa.

Äänestä
  • Ummetus-Maunokii käyp kaatopaikan luona imuttamassa. Ja UHU-UHU-UHUTTAA sen jälkeen.

    Äänestä

vähäpojat tarinoi " miehekkäästi " nyt........ HEHEHEHEHEHEHEH..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiiihtoloma kirjoitti:

Mie olin tossa just menossa niskalle thaimaalaiseen fysioterapiaan ni hyö olkii laittaneet ovet säppiin ja menneet tytöt hiihtolomalle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu