Kertokaahan lyhyesti luonteenpiirteitä, mitä työtä teette ja mikä on puolison/elämänkumppanin horoskooppimerkki.
12.1 syntyneitä?!
Kiia
3405
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Täälläpä täällä ilmoittautuu kohtalaisen sosiaalinen,iloinen,rehellinen kotiäiti,joka juhlii synttäreitään kyseisenä päivänä.
Ravintola-alalla,nyt lasten kanssa kotona.Mies,jääräpäinen härkä...
Itse olen myös ravintola-alalla myyntisihteerinä. Olen sosiaalinen, hyväuskoinen, rehellinen ja pikkutarkka, jolla on skorpionimies. Juhlitaan keskiviikkona! Onnea!
Olen myös 12.1. syntynyt, monen elämänkumppanin kanssa taivalta kulkenut ja monissa hommissa liotettu. Olen ilojnen, sydämmekäs ja kunnianhimoinen. Huonoja puolia: katellisuus (!) ja asioiden keskenjättäminen. Olen ollut kaikkien horoskooppien kanssa, kaikki ovat olleet hyviä enkä osaa laittaa mitään niistä etusijalle.
Ammatiltani olen malli/toimittaja.