Anne.............

Etkö puhu minulle, koska olen Rumilus............
<3
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinulle Tarja niin tavattoman tärkeätä? Mistä haluaisit puhua Annen kanssa?

Äänestä
  • Ihmettelen kuinka umpikierona puuhastelua täällä voidaan harrastaa? Ensin kyhätään joku trollihahmo, jota haukutaan samalla kun sitä esitetään (Risto on luuseri, Risto on sitä ja tätä), sitten spekuloidaan kuitenkin, että miten seRisto kiusaa Annea (??), seuraavaksi ohjataan se "Tarjan hahmoksi. MIkä vietti voi olla tehdä tätä täällä? Kostonhimo? Miksi?

    Kunhan vilkaisin-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Etkö puhu minulle, koska olen Rumilus............
<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu