pisti miettimään toi yks ketju tuolla,

ehkä et himoitsekaan minua jatkuvasti. Et halua kaikkia pornojuttuja kanssani tehdä.
9122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

no en kyl yhtää oon hetero :D

Äänestä

Melko säälittäväähän se on kun itsestä liikoja luuleva kuvittelee jotenkin olevansa seksuaalisesti hirveän kiihottava, hyvännäköinen ja kaiken lisäksi vielä fiksu jonkun toisen mielestä, vaikka totuushan on, että se toinen ei näe henkilössä tippaakaan mitään kiihottavaa, ei pidä häntä seksuaalisesti hyvännäköisenä tai millään tavoin vetävänä ja henkilö todellisuudessa on täysi tomppeli ja pelle sekä keskivertoa tyhmempi nasse, johon ei tekisi mieli koskea pitkällä tikullakaan ikinä. Suuret on luulot itsestä!

Äänestä
  • Ehkä löytyy jokaiselle himoisa partneri

    Äänestä

  • SUURETLUULOT NIMENOMAAN KOMPPAAN TÄYSILLÄ!!!!!

    Äänestä

  • Totta, heh!

    Äänestä

panettaa koko ajan ja joskus tekee vähän mielikin ;)

Äänestä

En todellakaan himoitse sinua. Omaa aviomiestäni vain. Yritä jo tajuta. Kannattaa tykätä sellaisesta tyypistä joka tykkää sinusta. Älä sellaisia ihmisiä mieti joita sinä et kiinnosta vaan käytä elämä hyödyllisemmin ja ansaitse parempaa siten että etsit jonkun uuden ihmisen joka välittää sinusta takaisin. Joskus on etsittävä pidempään mutta jos saa pakit tai asiat ei etene jonkun kanssa niin eteen päin niin siten se kumppani löytyy.

Äänestä

En vai?

Äänestä

BINGO!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dildoilla kirjoitti:

ehkä et himoitsekaan minua jatkuvasti. Et halua kaikkia pornojuttuja kanssani tehdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu