Jos kerran painovoima voi vaihdella, niin eikö ufot voi kääntää ruuvia niin ,että painovoima lisääntyy täällä ja mennään kaikki lysyyn ja kuollaan kassa pois.
uhka avaruudesta
9
107
Vastaukset
- nii-in
Tämäpä ei olekaan vielä tullut mieleen...
- serifmaklaud
Olen perehtynyt jo vuosia painovoimaan ja ruumiista irtautumiseen ja olenkin rakentanut siihen tarkoitukseen sopivan laitteen mutta vieraan vallan agentit ovat uhkailleet ja ihmisiä on kadonnut asian tiimoilta että jatkan koko touhua ihan yksin mutta olempa saanut hyvät yhteydet ulkoavaruuteen josta tulee kosmista säteilyä pyramidien välityksellä. Yliluonnollisten taipumusten johdosta minä olen valittu ihminen ko.tehtävään universumissa
- Gravit_pois
Käytätkö foliopipoa nukkuessasi, etteivät humanoidit kaukosiirrä ajatuksiasi luvattomiin paikkoihin? Irtoatko ruumiistasi joskus Kossun voimalla niin, että aamulla heräät päänsärkyyn ja sukat ovat jalassasi? Oletko varmistunut, että kosmisen säteily, jka aiheuttaa sinulle hallusinaatioita, ei olekin kaasua, joka tulee peräsuolestsi?
Luultavasti olet valittu Savon maakuntahulluksi, jonka arvon perit Juhan af Grannilta, Savon Ufolta. - sherifimackloud
Minä lensin tavallisen keulakupuisen Tuho-Lew pirkkolew-matkustajasuihkukoneen matkustajana vantaalle käymään pleksisessa nokkakuvussa rauhanomaisia pommitustehtäviä kytäten -ja toki tietty heti pikkutyttöjen pussailtavaksi. Muutama nokkonen taikka joku muu varpu minulle myönnettiin suomalaisena ilmailualan kunniamerkkinä. Inarijärveen jäätynyt ufo, 1980-luvulla päätynyt ufoksi epäilty esine todettiin hyvin vodkalla konservoiduksi kakkapökäleeksi minun avaruuslennolta. Minä olen tehnyt paljon avaruuslentoja, sillä mattoraketin keskipakoisvoima eli Gee-woima aiheuttaa samanaikaisesti sekä ripulia että ummetusta.
- sherifimäklout
Jos haluat tietää milloin maailmanloppu tulee niin jaat ehtoollispöydässä olevien lukumäärän Abrahamin sukulaisten luvulla, kerrottuna taivahan talikynttilöillä. Täten saat lukuarvon, jonka voit muuttaa hepreankielisen Kamasutran mukaan yhdysvaltojen presidentin nimeksi, jonka valtakaudella maailmanloppu tulee. Mutta lopulta voi pelastua esim.seuraavasti : Riisu kaikki vaatteesi, valele itsesi tervalla, paukuta ihmisnahkaista rumpua, tanssi villisti lattarirytmejä ja laula Karita Mattilaa masturboidessasi raivoisasti koko ajan. Ehkä Maailmanloppu pelästyy...tai tartu hetkeen ja tee kaikkea sellaista, mitä olet aina halunnut. Vedä perseet, kerro naapurillesi/anopillesi/opettajallesi/puolisollesi, mitä mieltä oikeasti olet hänestä. Koputa poliisiauton oveen ja sano, että heillä on jäänyt ikkuna auki, ja tilaa samalla hampurilainen kaikilla mausteilla, kun luukku kerran on auki. Ryöstä hieno auto ja kokeile seksiä sen tietyn namupalan kanssa. Tämä on varma tapa tyystin estää maailmanloppu. Se, että joudut kohtaamaan vastuusi näissä asioissa ja elämään tämän jälkeenkin, on luonnonlaki.
- tyitt
Jospa sitä painovoimaa voisi vähentää, kun Suomalainen on korkeushyppy vuorossa tahi muussa urheilulajissa kuten painon nostossa. Asiaa kannattaa tutkia laji liittojen toimesta.
- ilmarilla
Minä olen nostanut painoa 23kg vuoteen,olen jo ihan oikean kokoinen ja lastensuojelu liitto on kade
- herraverottaja
Urheilu suoritetaan verorahoilla pitäisi pysäyttää heti
- pupi-mies
Alkoholin käyttö vaikuttaa painovoimaan. Viinaa juoneen ympärillä aika-avaruus käyristyy ja maan vetovoima kasvaa. Juoppa pullo kossua, niin huomaat asian: Polvet eivät enää kanna vartalon painoa ja liikkua voi vain konttaamalla tai ryömimällä.
Jos olet pitkällään lievästi kaltevalla pinnalla kuten esim kylpyhuoneen lattialla kasvot kohti lattiakaivoa, G-voimat vaikuttavat vatsan sisältöön niin että se pyrkii väkisin ulos kurkusta oksennuksena.
Saman huomaa, kun lentokoneet laskeutuvat lentokentälle. Ne tulevat aina alas takapää keulaa alempana, koska kaikki juopot istuvat kännissä koneen takaosassa "sikaosastolla" ja näin lentokoneen takapää on keulaa painavampi. Jos koneen pilotit ovat kännissä, kone tulee kenttään nokka edellä.
M.O.T.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla
Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e2636366Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne573004Jos olisit täällä
Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä662804- 1562272
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla161789Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea
Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.1651465- 821444
Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o261372Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!
Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https351321Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista
Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.1091027