Huomennta naiselle joka tulit lauantaina vastaan tuolla tiellä ajattelen sua vaan kokoajan mistähän tämä johtuu.
Vastaan tulleelle naiselle
miestieltä
26215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Minäkin sinua, sun katsetta, olemusta ja sitä milloin saan tulla sua ihan liki. Minulla on ihan suunnaton ikävä. Sinua.
Meidän tätyy sopia hyvä tapaamis paikka voits jutella ja olla lähekkäin
jos olis mulle niin sanoisin että kannattaa unohtaa, ei ole tarvetta keskustella kenenkään kanssa
Ei ollut sulle, lopeta myös palstaroikkuminen!!
Toivottavasti järjestyisi tapaamisemme jon ennen kuin lumet alkaa sulaa. Niin paljon haluan sinuun tutustua enemmän, ja katsella kevään etenemistä käsi kädessä edes silloin tällöin, jos ei muuta.
Järjestetään vaikka tällä viikolla vaikka siellä missä eka kerran tavattiin taikka siellä missä nykyään nähdään joskus.En tierä nimeäsi ei varmaa mistä olet anna pikkuvinkki epäilen kyllä jotain.
Toivottavasti kumpikaan teistä ei ole varattu. Silloin ymmärrän tämänlaiset keskustelut. Jos olet tai olette suosittelen kertomaan asioista ensin kotona.
Onko tapanasi aina laittaa lusikkasi muiden soppaan? Mikä vitun holhoaja sä kuvittelet olevas? Vahtaat täällä mitä muut ihmiset toisilleen kirjoittaa ja vedät niistä omia olettamuksiasi. Jos sulla onkin parisuhde ja epäilet ukkos sua pettävän, ei oikeuta sua täällä pitämään palstalla kirjoitteleville mitään moraalisaarnoja. Keskity omiin asioihis, saatat saada vaikka asias järjestykseen.
Hyvin kirjotit just näin jokaine huolehtii omista asioista.
Kerro jokin pikku vinkki olen heti valmis sua tapaamaaa.
Missä?
Aivan suoralla asfaltilla E-Peellä
Hyvää yötä vastaan tulijalle ja tapaamisiin toivottavasti pian.
mutta tiedän muutamia 2000vuotiaita ja pari kolme vanhempaa
Mies ajoit aamulla minun edellä ja illalla jälessä...kiire helpottanu
Ei näistä vastauksista ota kukaan selvää mutta kaikille hyvää yötä ja parempaa tulevaa päivää.
Huomenta vastaan tulia nainen sinä vain mielessä heti aamusta voi että haluaisin päästä tapaamaan sinua kaksin ja halata sua oikein kunnolla.
Öitä nainen kaunis.
Viikkon loppu tulee josko näkisi sinusta ees vilauksen jos ei muuta hyvää yötä sinulle.IKÄVÄ
Tarkennappa hieman ketä ikävöit????
Rakastan sinua vaikka petät minu julmasti...maanantaihin...
Toihan on selvä naintipyyntö
Humenta vaaleaa naista.
Huomenta mitä tarkoitat kerroppa jotain itsestä pikku tarkennus ja mitä maanantaina.
Ei nähty tänäään voi itku
Hyvää viikon loppua sulle toivottavasti pian nähdään mun on ikävä sua.