Toiveissa olisi kohtuu hintainen hotelli.
Uima-allas, aamiainen, auringon ottomahdollisuus
huoneessa saisi olla myös terassi/parveke, turvabox, jääkaappi, telkkari, ilmastointi, pyyhkeet, suihku...
kylpyamme olisi plussaa.
max 1 km bangla roadilta.
Kerro myös miksi ehdotuksesi on hyvä?
Uima-allas, aamiainen, auringon ottomahdollisuus
huoneessa saisi olla myös terassi/parveke, turvabox, jääkaappi, telkkari, ilmastointi, pyyhkeet, suihku...
kylpyamme olisi plussaa.
max 1 km bangla roadilta.
Kerro myös miksi ehdotuksesi on hyvä?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sleep with me hotel jos on rahaa. On paras.
Sleep With Me Hotel on hieno paikka nuorille ihmisille, joka ilta live-musiikkia ja bileet hotellin edessä sekä sisäpihalla, upea uima-allas katolla ja kaksi saunaa, toinen miehille ja toinen naisille. Tosin kaverin ja sen (suomalaisen) tyttöystävän kanssa mentiin kaikki kolmestaan miesten saunaan vaikka henkilökunnan edustaja vähän yritti estellä että pitäisi mennä eri puolelle jos joku muu tulee.
Tosi runsas aamiainen ja huoneet viimeisen päälle siistit. Ainut miinus että taitaa olla yksi kalleimpia hotelleja Banglan lähellä, ehkä Kee resort on vielä kalliimpi?
Rayaburi hotelli näyttäis ehkä sopivalta. Ihmetyttää superior huoneen ikkunattomuus. Usein ikkunattomassa huoneessa on lasiovet parvekkeelle. Tässä hotellissa ei ole superiorissa parveketta. Standartissa (halvempi) on ikkuna.
Jos joku ollut superiori huoneessa, olisin kiitollinen saadessani valaistusta asiaan.
kiitos
Amata resort on hyvä, kaksi uima-allasta etc. aika lähellä Jungceylonia.
Kyllä, Amata aivan ihanainen hotelli lähellä Banglaa ja Jungceylonia
Uima-allas sekä katolla että pihalla.
Hotellista saat halvimman huoneen vanhasta siivestä, joss ei ole hissiä.
Jos tekee mieli juhlamokkaa ja päivän lehteä, Jannen baari on myös lähellä.
Kiitos hyvistä vinkeistä.
Rayaburi deluxe näyttäisi kuitenkin vastaavan parhaiten toiveitani, kokonaisuutena.
vaan raya buri oli hirveä pettymys. en suosittele vaikka, kuvat netissä onkin varsin hienoja.
Hei, mikä olisi kiva hotelli aikuisille lähellä rantaa ja keskustaa Khao Lakissa?