Lapset tupakoi

Kenellä nakkilassa on se ruma ja viritetty beta joka on niin kovaääninen ettei kuule edes omia ajatuksiaan!?
5118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Millai tua tupakointi liittyy toho mopoo?

Äänestä

Tupakoi Tupakoi

Äänestä

Ai, ehkä se mopo pitää siks pahaa ääntä kun se mopo tupakoi.

Äänestä

Joo, savu vaan leijuu ilmas kun toi Beta menee ohitse

Äänestä

kenen lapsii noi on, ketkä tupakoi ja ajaa sil Betalla ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mautomies10 kirjoitti:

Kenellä nakkilassa on se ruma ja viritetty beta joka on niin kovaääninen ettei kuule edes omia ajatuksiaan!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu