Nettiradio.fi sivulla on seuraavaa: Ajuripäivityksen, päivitä ajurit 2 minuuttia. (Suositus) Ilmainen lataa. Reviver Soft ® Driver Reviver.
Kuva tuosta ilmoituksesta löytyy täältä: http://aijaa.com/mSJw9T
Radio kuuluu ihan hyvin. Pitääkö päivittää vai annanko olla?
Nettiradion ajuripäivitys
10
62
Vastaukset
Niin siis mietihän, että MITÄ ajuria pitäisi päivittää, KUKA sitä ajuria päivittää? KENEN tekemä ajuri? Kenet haastat oikeuteen ja saat vahingonkorvaukset jos se "ajuri" sotkee koneesi tai on haittaohjelma?
- päivitänkö
Juuri tuon vuoksi kysyin kun ihmettelin koko päivitystä. Hämmästelen miten nettiradion sivulla on tuollainen, eikö se aiheuta mitään reagointia sivun ylläpitäjälle.
- MS_ass
Windowsille tarjotaan kaikenlaista huijausta,
Paremmalla käyttöjärjestelmällä tuollaisia ei näy.Ei tuollaisia näy Windowsillakaan, kun on selaimessa mainosestäjä. Sellainen on lähes pakollinen nykyään.
- MS_ass
Edgeen sen saa ...... ?
- Pikkuvinkki
No mieti aina tiedätkö mitä olet päivittämässä ja mitä varten se päivitys vaaditaan?
Jos et tiedä mikä on ja mihin tarvitaan niin älä klikkaa sellaisia. - normaaliahommaa
Nämä on näitä normaaleja huijausmainoksia.. Pitäisi jo järkikin sanoa ettei näitä kannata klikkailla..
- systeemit_toimii
Kannattaa pitää ajurit ajantasalla.
- vvcxzz
Asiaakin välillä:
http://www.shouldiremoveit.com/Driver-Reviver-12496-program.aspx - ViimeViikon
Matkalla Espanjassa eikä nettiradiosta kuulu mitään. Eipä paljon Areenastakaan. Yle vastasi ettei Suomen päässä ole häiriöitä.
Ollaan sitten ilman radiota. Ainaisia häiriöitä ei enää jaksa edes kirota.
Tyydyn lehtiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3432799SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis652266Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781949Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis651581- 1401532
- 691129
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön261950Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li7918- 39800