voisinkosinutitselleni

Keväällä rakas ja sinä saisit minut? Olisimme ansainneet hetkemme vihdoinkin? Pyydän anteeksi jo etukäteen, että saattaisin itkeä siinä tilanteessa hieman, koska yhä ajattelen sinua koko ajan. Tunnepitoista- Emme saaneet koskaan mahdollisuutta edes! Mutta saisit mut niin onnelliseksi:)n-m
11223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Taas kerran ei voi tietää keneltä kenelle...

Äänestä

Kyllä minulle sopisi jos hän olisit....

Äänestä

Hetken hupiko ?

Äänestä

En itkis, hän ei kestä mun kyyneleitä.

Äänestä

soisi meille. hyvällä aikautulla mennään. toivoisin vain että saisin kuitenkin kuulla sinusta jotenkin oikeankin puolella että saisi myös elääkin tätä todeksi ja nauttia siitä samalla kun kevät tekee tuloaan.

Äänestä
  • Hyvällä aikataululla?Kuulostaa työn alla olevalta projektilta.

    Äänestä

  • vaikuulostikovain kirjoitti:

    Hyvällä aikataululla?Kuulostaa työn alla olevalta projektilta.

    no joo kieltämättä kuulostaa. koitin kuitenkin mukailla aloitusta. ja teki kyllä mieli sanoa että saisi aiemminkin kuin "keväällä" mutta aiemmista kokemuksista päätellen oletin että se kuulostaisi liian itsevarmalta. jota en suinkaan ole.

    Äänestä

kyllä minä olen sinun keväällä, kunhan vain tiemme sopivasti kohtaavat

Äänestä
  • Hyvä juttu ja minä sinun! En muistanut .itä on riutua ikävästä sinuun... Ikäväni sinuun on ollut piilotettuna, talletettuna, on ollut pakko haudata sw vuosien alle, arkeni ulkopuolelle, koska en tiennyt kaikkia niitä totuuksia ja kannoin asioita omin tavoin miellettynä. Kun kuulin että sinäkin- minua. Olin järkyttynyt ja häkeltynyt ja tavallaan surullinen, mutta tiesin siinä hetkessä ettei mikään ole muuttunut yhä minä sinua!!! Kirjoitan tuuleen" hänelle" n-m

    Äänestä

Senkus vaan valkkaat vastanneista :))

Äänestä

hohhoijaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helvettisoikoontätä kirjoitti:

Keväällä rakas ja sinä saisit minut? Olisimme ansainneet hetkemme vihdoinkin? Pyydän anteeksi jo etukäteen, että saattaisin itkeä siinä tilanteessa hieman, koska yhä ajattelen sinua koko ajan. Tunnepitoista- Emme saaneet koskaan mahdollisuutta edes! Mutta saisit mut niin onnelliseksi:)n-m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu