Mulla on niin tyhjä olo

Tahtoisin jotain kirjoittaa, mutta en pysty.
988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mullakin on tyhjä olo...

Äänestä

Kirjoita vaikka mitä hänestä haluaisit. Mitä toivoisit hänen tekevän. Kerro mitä sinulle ja kuuluu ja miten voit.

Äänestä
  • Muutoksen tuulet tuivertavat "yksityissektorilla", koen kuitenkin olosuhteisiin nähden voivani hämmästyttävän hyvin. Hänet haluaisin elämääni, mutta se on tilanteessamme varmaankin epärealistinen toive. Hän tulee toimimaan, kuten parhaaksi näkee.

    Äänestä

  • Tuntuu, etten pysty mihinkään. Odotan vain, ettei hän kokonaan lähtisi täältä.

    Äänestä

  • RakkaalleMiehelle kirjoitti:

    Tuntuu, etten pysty mihinkään. Odotan vain, ettei hän kokonaan lähtisi täältä.

    ...Vaikka kyllä mä hänestä kirjoitin, mielikuvilla hiukan ratsastin ;).
    Jospa kuume hellittäisi ja ajatuskin taudin veisi.

    Äänestä

pussit täynnä..

Äänestä
  • Voihan vide tätä gubbea!

    Äänestä

  • äkkiäkorvatunturille kirjoitti:

    Voihan vide tätä gubbea!

    pukki korvatunturin...

    Äänestä

Tyhjyys odottaa vain täyttymystä

Sivusta16

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RakkaalleMiehelle kirjoitti:

Tahtoisin jotain kirjoittaa, mutta en pysty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu