Rakas kiihkeä tätini

tädinkultapoju

Tädilläni ja minulla on todella hyvät välit. Käyn usein tätini luona. Olen itse 19-vuotias miehenalku ja tätini todella kiihottava, juuri 50 vuotta täyttänyt aikuinen nainen. Kaikki alkoi näin:

Olin juuri päässyt koulusta, ja huomasin kotiovella, että avaimet puuttuivat. Kävin läpi koulurepun ja taskut. Avainta ei löytynyt, joten menin kouluun etsimään.. Tuloksetta. Talvi oli tulossa ja ulkona oli kylmä, enkä viitsinyt rappukäytävässäkään norkoilla, joten päätin mennä tädilleni kahvikupposelle… tai parille.

Koputin tätini ulko-oveen. Tätini tuli avaamaan kylpytakissa, ilmeisesti juuri suihkusta tulleena. Kerroin hänelle tapahtuneesta ja hän sanoi, että voisin odottaa hänen luonaan, kunnes porukkani tulisivat, eli monen tunnin päästä.

Siinä sitten joimme kahvia ja juttelimme mukavia. Jostain syystä jutunaiheemme rupesivat käymään yhä pervommiksi ja kiihottavimmiksi. Lopulta puhuimme naisten häpyhuulista ja emättimestä yleensä. Silloin olin revetä kappaleiksi kiihotuksesta ja oli pakko mennä vessaan. Sanoin tädilleni, että kävisin vessassa ja hän katsoi minua kummissaan.

Vessaan päästyäni vetäisin housut ja bokserit nilkkoihin, menin likapyykkikorille ja kaivoin sieltä tätini ihanan kiimaliimaiset stringit. Menin istumaan vessanpöntölle, laitoin kiimastringit kasvoilleni ja aloin vetää nahkaa edestakaisin. Runkkasin siinä noin minuutin, kunnes kuulin koputuksen ovelta. Apua, se oli tätini! Minulla oli hänen stringinsä naamallani ja käsi alhaalla vispaamassa. Mitä tekisin?

Ei voi olla totta, unohdin lukita oven, joten tätini oletti, että olin vain laittamassa tukkaani tai muuta sellaista. Tätini tuli sisään ja näki toimeni. Olin aivan paniikissa ja pyysin anteeksi todella nolostuneena. ”Ei mitään hätää, normaalin miehen käytöstähän tuo on”, tätini sanoi. Hän pyysi, että saisi vähän auttaa minua. Emmin ensin, mutta suostuin sitten...

Lue koko tarina täältä:
http://seksitarinat.nettiporno.net/rakas-kiihkea-tatini/

8

7567

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tääkii

      Tää oli kiihottava tarina

    • jarkkone

      haluisinnussii mun tätii

    • edelvehje

      Sen verran innostava tarina et sitä lukiessa oli ihan pakko kaivaa vehje esiin

    • hyvkii

      Hyvää kiimaa

    • Huonosti.kuviteltu

      Höpö höpö ja vielä kerran höpö. Olipa kömpelö tarinainen

      • ajattelinjust

        Samaa mieltä


    • lastilasse

      Tälle lensi lastit

    • TädinLempiPoika

      Minullakin on täti, oikein mukava ja mutkaton naimaton itsenäinen nainen, jolla on maalla omakotitalo, iso tontti omenapuineen ja lukuisine marjapensaineen. Niitä marjoja olin kerran lukioaikoina urakalla poimimassa. Minä pensaalla, täti mehumaijan äärellä hääräämässä. Oli lämmin, liki helteinen intiaanikesän päivä, ja riisuuduin kelteisilleni. Olin ottanut aurinkokylpyjä sillä tavalla aikaisemminkin, ihan pikkupojasta saakka, ja siinä pensaalla kykkiessäni vaivuin kuin jonkinlaiseen eroottiseen transsiin. Kunnes yhtäkkiä sävähti ja rävähti, ja taatusti heräsin. Ampiainen oli äkkiarvaamatta ja varottamatta tuikannut piikkinsä paljaaseen terskaani. Olihan siinä jonkin aikaa hämminkiä ja hätää, mutta nauruun se suli, varsinkin kun tätini sitä ongelmaa vielä yritti lääkekaappinsa rohdoilla lievittää.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      85
      6483
    2. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      290
      5454
    3. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      98
      4151
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      52
      2900
    5. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      27
      2874
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      120
      2093
    7. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      47
      2030
    8. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      99
      1767
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      72
      1301
    10. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      159
      1151
    Aihe