Pelaako nuorenne KJPssä? Mitä mieltä seurasta? Panostetaanko siellä vain parhaisiin. Maksut taitaa olla kaikille kuitenkin samat.
Kouvolan jalkapallo
7
422
Vastaukset
- ylimielisiäpaskiaisia
Kunhan ette susiin mene. Rottien jengi.
- Lopettaisko
Pojan joukkueessa useampi on pettynyt kun ei pääse peleihin mukaan niinkuin muut.
- Lupaukset.aluksi.suuria
Meidän pojan joukkueessa valmentajat keskittyvät parhaimpiin ja osa harkoista vain heille. Muut ovat mukana maksajina.
- ollaan.sankareita.kaikki
Kun kaikki ei tunnu olevan tyytyväisiä niin nyt olis seuran hyvä hetki miettiä, miten pelaajat saatais mahdollisimman kauan pysymään mukana. Vanhempien maksamille kausimaksuillekin pitäisi kaikkien pelaajien tasapuolisesti saada vastinetta.
- Pessimisti.ei.pety
Jos Kjp:sä päätavoite on huippujen valmentaminen ja resurssien käyttäminen heihin, niin siitä voi reilusti alkupalavereissa kertoa. Vältytään siten suuremmilla pettymyksiltä.
- KJPnousuun
Nyt on epäkohtiin alettu puuttua. Se on hyvä se.
- Josesose
Onko valmentajat parempia kun susissa? Yksi susien valmentaja sano et lenkkeily on vammaisten puuhaa. Hyvin sanottu kun jalkapallo on juoksulaji.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta613111Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433067- 422417
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa912037- 311893
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251759- 481606
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä831370- 391280
- 791110